chłopiec
Źródło: youtube.com/ RM Videos

Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz

10 Września 2020

Chłopiec, któremu zaginął ukochany, rudy kot myślał, że już nigdy go nie zobaczy. Utrata zwierzęcia zawsze jest trudna, zwłaszcza dla małego dziecka, któremu ciężko jest zrozumieć tak bolesne rozstanie. Po 7 miesiącach od zaginięcia chłopiec był pewien, że już nigdy nie zobaczy ukochanego mruczka. Jednak 7 miesięcy później wydarzyło się niemożliwe.

Chłopiec stracił przyjaciela. Choć na pewno nie było mu łatwo, po kilku miesiącach oswoił się z myślą, że już nigdy się nie zobaczą. Koty jak wiadomo lubią chodzić własnymi ścieżkami - być może ten także któregoś dnia po prostu powędrował przed siebie i nigdy nie wrócił. Dziecko jednak nie wiedziało, że wszystko jeszcze może się zmienić. Prawdopodobnie nie wiedziała też tego jego mama, która 7 miesięcy po zaginięciu ukochanego kota opublikowała w sieci wzruszające wideo.

Chłopiec stracił przyjaciela

Chłopiec nie wiedział, że czeka go niespodzianka. Z lakonicznego opisu filmu dowiadujemy się tylko tyle, że rudy mruczek zaginął 7 miesięcy temu. Nagranie rozpoczyna się w momencie, gdy mama woła syna do salonu. Gdy tylko chłopiec wchodzi do pomieszczenia - wygląda na to, że dopiero wrócił ze szkoły - na jego twarzy zaczynają się malować niesamowicie silne emocje. Na początku wygląda na zszokowanego, jednak po chwili zaczyna niekontrolowanie szlochać. Po chwili rozumiemy już, co zobaczył.

DZISIAJ GRZEJE:1. Jeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdami
2. Dziewczynki nagrały filmik jak znęcają się nad małym kotkiem. Ich zachowanie oburza, na końcu zrobiły okropną rzecz
3. W Polsce ruszy pierwsza klasa o profilu łowieckim. Będą uczyć polowania na zwierzęta

Piękne spotkanie

Chłopiec podchodzi do mamy i wtula się w leżącego na jej kolanach kota. Od razu bierze go w ramiona i gorzko szlochając siada na kanapie obok. Przytula zwierzaka, a łzy nie mogą przestać płynąć po jego policzkach. Widać, jak bardzo dziecko tęskniło za swoim przyjacielem. Serce się kraje, gdy patrzymy na tak emocjonalną reakcję. Widać, że chłopiec nie jest w stanie wydusić z siebie nawet słowa! Co więcej, jego ukochany kot odpowiada na uściski równie uczuciowo. Choć mruczki są raczej zdystansowane jeśli chodzi o okazywanie emocji, rudy kot cierpliwie daje się przytulać i liże chłopca po zapłakanej buzi. Ciężko nie wzruszyć się na widok tej pięknej sceny - serce się cieszy dzięki takim nagraniom!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jechał jak wariat. Chcieli go ukarać, a skończyło się eskortą do szpitala
  2. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  3. Skazał piękną klacz na śmierć. Wolontariusze błagają o pomoc, zostały ostatnie godziny
  4. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Tragedia, nie żyją. Czarna środa dla jednego regionu Polski

źródło: youtube.com

Następny artykuł