Chłopiec na rowerku
Źródło: youtube/Poke My Heart

Pies wyskoczył na 4-letniego chłopca na rowerze. Niemożliwe, kto pojawił się w samą porę, jest wideo

10 Września 2020

Chłopiec o imieniu Jeremy jeździł na małym rowerku przed domem. Dziecko bawiło się na samym podjeździe, gdy niespodziewanie zza samochodu zaczaił się na niego pies sąsiadów. Zwierzę doskoczyło do 4-latka i zaczęło go szarpać. Dziecko było w ogromnym niebezpieczeństwie. Wtem, znikąd pojawił się ktoś jeszcze. Gdyby nie wideo, trudno byłoby uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę.

Chłopiec o imieniu Jeremy bardzo chciał nauczył się dobrze jeździć na rowerze, dlatego każdy dzień poświęcał na trening. Rodzice obserwowali jego przejażdżki wzdłuż podjazdu z okien domu, upewniając się, że maluchowi nic nie grozi, lecz nie przewidzieli, że niebezpieczeństwo kryje się bliżej niż mogłoby się wydawać. Wystarczyło, żeby sąsiedzi spuścili psa z oczu na kilka sekund by doszło do dramatycznych zdarzeń. Rodzice Jeremy'ego nie zdążyli zareagować. Wideo z monitoringu zdradziło, kto w ostatniej chwili rzucił się dziecku na pomoc.

Dziewczynka wychowała się wraz z pitbullami. Dopiero po latach wyznała całą prawdę w emocjonującym liścieDziewczynka wychowała się wraz z pitbullami. Dopiero po latach wyznała całą prawdę w emocjonującym liścieCzytaj dalej

Rozjuszony pies rzucił się na 4-letniego chłopca

Wideo pochodzące z monitoringu przedstawia sielankową scenę na jednym z amerykańskich przedmieść. 4-letni Jeremy jeździ na rowerku obok zaparkowanego samochodu i cieszy się z wolnego czasu. Chłopiec nie mógł podejrzewać, że tuż za pojazdem skrada się zwierzę, które nie ma wobec niego dobrych intencji. Nagranie z innej perspektywy pokazuje, że czworonóg jest wyraźnie zaalarmowany, lecz nie wiadomo czy agresję wywołuje w nim obecność dziecka na podjeździe czy może rowerek, na którym jeździ. Zwierzę zatrzymuje się na krótki moment, choć już po chwili rusza w jego stronę z zamiarem zaatakowania.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
2. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
3. Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach

W ciągu sekund pies sąsiadów niespodziewanie wyskakuje zza auta, zachodzi Jeremy'ego od tyłu i łapie zębami za jego spodenki. Dziecko jest w wyraźnym szoku, gdy spada z rowerka wprost na beton. Pies ciągnie go za nogę po podjeździe, wywołując u chłopczyka niewyobrażalny strach i ból. Rodzice, nawet jeśli widzieli, co właśnie wydarzyło się przed ich domem, nie byliby w stanie w porę zareagować i obronić swojego syna przez atakiem ze strony zwierzęcia. Jednakże, w porę pojawia się zupełnie inny bohater.

Na nagraniu widać, że nagle w kadrze pojawia się kot rodziny Jeremy'ego, który zostaje wybawcą 4-letniego chłopczyka. Mruczek o imieniu Tara rzuca się w stronę psa i odpycha go własnym ciałem. Pies jest zdezorientowany, lecz wie, że nie ma co zadzierać z wkurzonym kociakiem. Tara jest przepełniona gniewem, dlatego rusza w pogoń za agresorem i daje mu popamiętać, żeby nigdy więcej nie zaczepiał jej opiekuna. Po chwili przybiega zdenerwowana matka chłopca, która opiekuje się poszkodowanym 4-latkiem.

Całe szczęście, że Tara akurat była w pobliżu i rzuciła się chłopcu na ratunek. Gdyby nie ona, mogłoby dojść do dużo straszniejszych wydarzeń. Warto doceniać zwierzaki, bo nigdy nie wiadomo, czy któregoś dnia Tobie nie uratują życia.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicą
  2. Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował
  3. Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz
  4. Lwy całe życie spędziły zamknięte w cyrku. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy stanęły na trawie
  5. Maleńki kotek jest wściekły na weterynarza. Jego zachowanie jest po prostu niewiarygodne
  6. Szumowski mówi, co się będzie działo jesienią w Polsce. Niczego nie ukrywał

źródło: youtube.com

Następny artykuł