Chłopiec nie widział psa przez rok
Źródło: Youtube.com/Ellen Tift (screen)

Chłopiec nie widział psa swojej sąsiadki przez rok. Pewnego dnia na podwórku rozegrała się przepiękna scena

8 Września 2020

Chłopiec nie widział zwierzaka przez rok. Mowa o psie sąsiadki. W końcu doszło do długo wyczekiwanego spotkania. Wszystko zostało nagrane przez świadka, a filmik trafił do mediów społecznościowych. Moment jest naprawdę wzruszający.

Chłopiec od roku czekał na spotkanie z ukochanym psem. Przez ten czas nie mógł tego zrobić, ponieważ to zwierzę sąsiadki, a ona razem z nim wyjechała. W końcu wróciła. Doszło do niezwykle wzruszającego spotkania. Wszystko nagrała mama chłopca.

York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzyYork całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzyCzytaj dalej

Chłopiec spotkał się z psem

Bohaterem filmiku jest mały chłopiec. Jego mama Ellen Tift zamieściła nagranie na swoim kanale na YouTube. Widać na nim, jak dziecko spotyka się z psem o imieniu Bogart. To spotkanie po długim czasie przerwy. Pies należy do sąsiadki, a kobieta rok wcześniej wyjechała w podróż po różnych stanach USA. Zabrała ze sobą swojego pupila. Dziecko sąsiadki przez ten rok czekało na spotkanie ze swoim ulubieńcem.

W końcu kobieta wróciła razem ze swoim psem i nadszedł wyczekany moment spotkania. Chłopiec, kiedy zobaczył psa, zaczął płakać i przytulać białego pupilka. Można dostrzec, że Bogart również jest szczęśliwy. Internauci komentują, że to piękne, kiedy tworzy się tak duża więź emocjonalna między człowiekiem a zwierzęciem. Niestety, pojawiła się też fala hejtu.

DZISIAJ GRZEJE: Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
2. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg

Niektórzy złośliwi internauci zaczęli pisać, że chłopiec nie jest już małym dzieckiem i zaczęli go obrażać za tak emocjonalną reakcję. Mama stanęła w obronie syna.

- Ten film dał możliwość rozmowy z moim synem na temat tego, że w komentarzach na YouTube zawsze będą trolle - napisała kobieta - Tak więc tym z was, którzy są na tyle cyniczni i bezduszni, że uważają, że mój syn jest "opóźniony w rozwoju" lub "autystyczny", dziękuję za motywację do nauczenia mojego dziecka, aby było lepsze. I chociaż to nieprawda, nadal kochałabym go tak samo, gdyby była - dodała.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy
  2. Brakuje jeszcze kilku tysięcy złotych, a zostały ostatnie godziny. Ratujmy Truflę
  3. Psy zostały potraktowane jak śmieci. 13 szczeniaków i mama potrzebują pomocy
  4. York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzy
  5. Jego suczka jest głucha i ślepa. Pokazał, co robi by ją obudzić, wzruszające wideo
  6. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć

źródło: Youtube.com/Ellen Tift

Następny artykuł