pies atakuje dziecko
Źródło: youtube.com/LiveLeak Channel

Pies zaatakował małego chłopca. Kilka sekund później dzieje się coś niebywałego

6 Listopada 2020

Chłopiec został zaatakowany przez wałęsającego się po indyjskich ulicach psa. Zwierzę powaliło dziecko na ziemię, jednak już po chwili na pomoc przyszedł niespodziewany wybawca. Chłopczyk miał wiele szczęścia, a całą sytuację nagrał monitoring.

Chłopiec został powalony na ziemię przez prawdopodobnie bezpańskiego psa. Cała sytuacja miała miejsce w Indiach. Dziecko zostało powalone na ziemię, agresywny pies zaczął je szarpać. Nie minęło kilka sekund, gdy stało się coś niezwykłego. Wszystko zarejestrował uliczny monitoring.

Kot wrócił do domu brudny. Dziewczynka wsadziła go do pralki i włączyła ją, finał był porażającyKot wrócił do domu brudny. Dziewczynka wsadziła go do pralki i włączyła ją, finał był porażającyCzytaj dalej

Pies powalił chłopca na ziemię

Choć psy to najlepsi przyjaciele człowieka, zdarzają się sytuacje, których po prostu nie sposób przewidzieć. Dowodem na potwierdzenie tych słów może być owo nagranie z ulicy, gdzie widać sytuację, mogącą skończyć się tragedią.

Na nagraniu uchwycono, jak ulicą spaceruje pies. Nagle czworonóg rzucił się w kierunku samochodu, pod którym ukrywał się kot. Jednak gdy po chwili pies zorientował się, że nie uda mu się dosięgnąć mruczka, jego uwaga skierowała się na stojącego nieopodal chłopca.

Agresywny pies w mgnieniu oka doskoczył do dziecka, a już po chwili mały chłopiec leżał na ziemi. Zwierzę szarpało go, a przerażone dziecko nie miało szans, by samodzielnie wyrwać się oprawcy.

Na szczęście w mgnieniu oka pojawił się obok niego bohater, gotowy do ocalenia chłopca z opałów. Jest to nie kto inny, a kot, którego przed chwilą próbował dosięgnąć spragniony bójki pies.

Mruczek wystrzelił spod samochodu, gdzie się ukrywał i w kilka sekund doskoczył do leżącego na ziemi i szarpanego przez psa chłopczyka. Na szczęście jego pojawienie się skutecznie odwróciło uwagę agresywnego czworonoga.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies płacze i przytula się do długo niewidzianej właścicielki. Łzy same płyną po policzkach
2. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
3. Od soboty kolejne zmiany w obostrzeniach. Zoo wydało ważny komunikat

Chłopiec został uratowany


Pies rzucił się z powrotem na bohaterskiego kota, jednak po krótkiej szamotaninie mruczkowi udało się ponownie prysnąć bez uszczerbku na zdrowiu.

W tym czasie obok poturbowanego chłopca pojawiła się już jakaś kobieta, a zaraz za nią dołączyły kolejne osoby. Po chwili chłopiec wstał o własnych siłach, na szczęście nie stało mu się nic poważnego. Pies po skończonej walce ulotnił się z miejsca zdarzenia. Nagranie z monitoringu szybko okrążyło sieć.

Odwaga małego kota jest naprawdę godna podziwu - gdyby nie było go tuż obok, sytuacja mogłaby skończyć się naprawdę tragicznie. Na szczęście mruczek opanował całą sytuację, po czym zniknął, jak gdyby nigdy nic.

Choć oczywiście taka sytuacja jest rzadkością, warto pamiętać o tym, że nie wszystkie zwierzęta są odpowiednio socjalizowane i może dochodzić o podobnych wypadków. Ten pies prawdopodobnie mieszkał na ulicy i nikt nigdy nie zajmował się jego tresurą. Jednak nawet zwierzaki z właścicielami, którzy nieodpowiednio podchodzą do wychowania psa, mogą wykazywać podobne zachowania.

ZOBACZ WIDEO:

Przygarnęła dzikiego lwa, zdjęcia zwierzęcia i jej córki wywołują dreszcze. Przygarnęła dzikiego lwa, zdjęcia zwierzęcia i jej córki wywołują dreszcze. "Nie do wiary, jacy byliśmy głupi"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Kundelek bał się wskakiwać do auta. Jego pan wpadł na genialny pomysł, efekt zwala z nóg
  4. Niemowlę próbuje raczkować. Wtedy znikąd pojawią się Jack Russell terrier i robi coś niezwykłego
  5. Z fermy pod Krotoszynem ocalało tylko kilka lisów. Ale ich stan nie napawa radością
  6. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
  7. Masz ochotę na małe co nieco? Za mniej niż 5 zł zrobisz przepyszny i zdrowy deser bez cukru, przepis jest banalnie prosty

źródło: wp.pl

Następny artykuł