Opiekunka pozostawiła psa na lotnisku.
Źródło: youtube/mr koojack

Kobieta zostawiła zranionego szczeniaka na lotnisku. Do obroży przypięła pożegnalny list

31 Marca 2020

Chihuahua został zostawiony na lotnisku. Piesek potrzebował pomocy weterynarza, nie mógł lecieć w podróż z jego opiekunką.

Chewy, 3-miesięczny szczeniak został znaleziony na lotnisku w Las Vegas. Na pierwszy rzut oka było widać, że został zraniony. Na jego głowie znajdowała się duża narośl. Porzucenie psa, kojarzone zazwyczaj z okrucieństwem, tym razem okazało się aktem łaski.

Chihuahua miał list

Chihuahua miał doczepiony odręczny list od właścicielki. Opisała w nim swoją sytuację oraz, że ucieczka od partnera sprawiła, że musiała rozstać się ze swoim pupilem.

- Cześć! Jestem Chewy! Moja właścicielka była w pełnym przemocy związku i nie było jej stać na lot. Z całego serca nie chciała mnie zostawić, ale nie miała innej możliwości - czytamy w liściku. - Mój były chłopak kopnął psa, podczas naszej bójki, stąd jego narośl na głowie. Prawdopodobnie potrzebuje weterynarza. Tak bardzo go kocham - proszę kochajcie go i dbajcie o niego - zakończyła kobieta.

Na szczęście Chewy nie cierpiał długo z powodu samotności. Został zaprowadzony do organizacji Connor and Millie's Dog Rescue. Tam, jej założycielka – Linda Gilliam, do razu bardzo przejęła się losem psa. Chihuahua został przyjęty, zapewniono mu pomoc medyczną. Pies był już na dobrej drodze do wyzdrowienia oraz do nowego, lepszego życia.

Właścicielka przepadła

Niestety, nie wiadomo nic więcej na temat właścicielki chihuahuy. Gilliam uważa jednak, że ta historia pomoże ludziom w podobnej sytuacji podjąć odpowiednią decyzję. Jeżeli ucieczka ze zwierzęciem jest niemożliwa, warto zgłosić się do lokalnych organizacji pomagających zwierzętom. W nich pupil może znaleźć pomoc i schronienie do czasu, aż właściciel będzie w stanie znów zająć się swoim zwierzakiem.

Gilliam chciała także przekazać właścicielce Chewy’ego, że zachowała się bardzo odważnie, a jej piesek jest bezpieczny i będzie miał wspaniałe życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pies miał przy sobie przyczepiony listPies miał przy sobie przyczepiony list
youtube/mr koojack

ChihuahuaChihuahua jest bardzo uroczy.
facebook/Connor and Millie's Dog Rescue CMDR

ChihuahuaPiesek nie przestaje się uśmiechać.
facebook/Connor and Millie's Dog Rescue CMDR

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niezwykła reakcja owczarka niemieckiego na scenę w "Zwierzogrodzie". Właściciel wszystko nagrał
  2. Kot, którego nikt nie chciał w końcu znalazł dom. Jego oczy kryją smutną historię
  3. Kobieta adoptowała smutnego psa ze schroniska. Zwierzę odwdzięczyło jej się w wyjątkowy sposób
  4. Zostawiła jamnika, ponieważ był dla niej ciężarem. Nagrano uwolnienie jamnika, wzruszające wideo
  5. 7-miesięczne dziecko chciało się tylko pobawić z psem. Chihuahua nie zachował spokoju
  6. Puszyste koty wyglądają jak urocze pudle. Mruczki jak kłębki wełny

Źródło: thedodo.com

Następny artykuł