Dziecko chciało bawić się z psem
Źródło: youtube/Little Boy Vito

7-miesięczne dziecko chciało się tylko pobawić z psem. Chihuahua nie zachował spokoju

30 Marca 2020

Chihuahua leżał spokojnie na łóżku i bawił się swoją zabawką. Obok niego leżało niemowlę, które bardzo chciało bawić się z czworonogiem. Pies nie miał na to ochoty.

Psy rasy chihuahua to małe czworonogi, które szybko przywiązują się do właścicieli, co może stanowić problem. Przyzwyczajone do bycia w centrum uwagi, zwierzęta źle znoszą odtrącenia, nawet takie, które wynikają z pojawienia się nowego członka w rodzinie. Opiekunka psa nagrała jego reakcję na 7-miesięczne dziecko, które chce się z nim bawić. Kobieta nie spodziewała się, że jej pies jest do tego zdolny!

Chihuahua nie chciał bawić się z dzieckiem

Pies rasy chihuahua bawił się na łóżku i zdecydowanie nie chciał, aby ktokolwiek mu przeszkadzał. Czworonóg uparcie gryzł niebieską piłkę, która najprawdopodobniej mogła nawet nie być niego. 7 miesięcy wcześniej rodzina powiększyła się o nowego członka rodziny, chłopca Vito. Matka chciała, aby niemowlę zaprzyjaźniło się z czworonogiem Laiką i odwrotnie.

Kobieta położyła Vito na łóżku obok psa, ale chihuahua nie wyglądał na zainteresowanego tym faktem. Na dodatek dziecko próbowało odebrać mu piłkę, a chwilę potem chwyciło psa za łapkę i chciało się nią bawić. Czworonóg próbować uciekać z jednego kąta łóżka na drugie, ale jego próby okazały się na nic. 7-miesięczny Vito potrafił już się czołgać. Gdy tylko Laika oddalała się, Vito pełzał za nią.

Zdenerwowany chihuahua postanowił zareagować i pewnym momencie przybliżył pyszczek do twarzy dziecka. Pies nie ugryzł dziecka, tylko polizał je w policzek. Taka "kara" jeszcze bardziej spodobała się niemowlakowi, który nie przestawał uganiać się za czworonogiem. Chihuahua cały czas uciekał przed niemowlakiem, ale widać było, że już zaakceptował nowego członka rodziny i uwielbia malucha.

Kobieta wyjaśniła pod wideo, że zabawka należała do psa, a dziecko chciało ją zabrać. Laika uwielbia gryźć, co jej wpadnie w łapki. Co ciekawe, z niebieską zabawką nie mogła poradzić sobie przez 6 miesięcy.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

chihuahuaChihuahua biegnie z zabawką
pixabay/Myriams-Fotos

chihuahuaPies próbuje zaprzyjaźnić się z innym czworonogiem.
pixabay/Teerasuwat

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porzucili psa w sezonie wakacyjnym. Husky ze schroniska znalazł dom
  2. Pierwsze chwile kociaka w nowym domu. Wszystko, co musisz wiedzieć
  3. Chcieli oddać psa do schroniska, bo był agresywny. Pracownikom odebrało mowę na widok czworonoga
  4. Niezwykłe zachowanie psa w szpitalu. Czworonóg pomaga lekarzom i pielęgniarkom
  5. Pitbull chwycił niemowlę za pieluchę. Matka nie zdążyła zareagować
  6. Zaopiekował się 4 porzuconymi kotkami. Kiedy zaczęły rosnąć, odkrył czym naprawdę są

Następny artykuł