Kojot napadł na pieska chihuahua
Źródło: pixabay/skeeze, pixabay/myriams-fotos

Kojot zaatakował psa rasy chihuahua. Kamera nagrała wszystko, pojawił się niespodziewany bohater

24 Lipca 2020

Chihuahua, która wesoło biegała po podwórzu została brutalnie zaatakowana przez dzikiego kojota. Nagranie z monitoringu pokazało właścicielom, kto był tajemniczym bohaterem, który przybył jej z pomocą.

Chihuahua biegała po podwórzu i cieszyła się ładną pogodą. W pewnej chwili to uwagę przykuł niespodziewany gość, który przesiadywał na pobliskim płocie i nie odrywał od niej swoich oczu. Miniaturowy piesek podszedł w tamtym kierunku, będąc nieświadomym ogromnego ryzyka ze spotkania z wygłodniałym kojotem. Ta historia mogła skończyć się bardzo tragicznie dla drobnego psiaka, jednak w okolicy był ktoś, kto wybawił ją z opresji. Zagadka tożsamości niezwykłego herosa została rozwikłana dzięki nagraniu.

Fotograf siedział sześć dni w lesie, żeby zrobić zdjęcia lampartom. Opłacało się, efekt jest powalającyFotograf siedział sześć dni w lesie, żeby zrobić zdjęcia lampartom. Opłacało się, efekt jest powalającyCzytaj dalej

Chihuahua wpadła w pułapkę kojota

Chihuahua to rasa psów, które uwielbiają ruch na świeżym powietrzu. Zapewne tym kierowali się właściciele pieska z nagrania, ponieważ zostawili swojego podopiecznego w ogrodzie, gdzie radośnie biegało i bawiło się w promieniach słońca. Niestety, nie wzięli pod uwagę tego, iż w okolicy mogą grasować drapieżniki, dla których miniaturowe pieski stanowią ulubiony przysmak. Obok wilków, lampartów czy kuguarów, jednym z gatunków drapieżników, które polują na małe zwierzęta domowe są kojoty. To właśnie to zwierzę czaiło się na płocie otaczającym posesję i czekało na chwilę, w której psiak zbliży się w jego kierunku. Gdy mały piesek był już przy samym ogrodzeniu kojot przygotował się do ataku i skoczył na pupila. Chihuahua była w ogromnym niebezpieczeństwie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. 5 łatwych komend, których możesz nauczyć psa. Co pies powinien umieć robić?
3. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc

Na ratunek pieskowi przybył niespodziewany bohater

Z reguły kojoty nie osiągają bardzo dużych rozmiarów, dlatego niezupełnie radzą sobie z atakowaniem grup zwierząt. Wolą polować na pojedyncze zwierzaki, które stają się dla nich łatwą ofiarą. Pozostawianie pieska rasy chihuahua samego w ogrodzie mogło skończyć się katastrofalnie dla właścicieli pupila, jednak z pomocą przybył bohater. Kiedy tylko kojot zaatakował psiaka z domu nadbiegł owczarek niemiecki! Duży pies ruszył na pomoc swojemu przyjacielowi i w mig przepędził nieproszonego gościa. Czujność owczarka niemieckiego uratowała życie mniejszego pieska, który na całe szczęście wyszedł cało z tego nieprzewidzianego incydentu.

ZOBACZ NAGRANIE:

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Trudno powstrzymać uśmiech na widok psiaka Gomy. Wygląda jak miniaturowa owca
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  5. Fotograf siedział sześć dni w lesie, żeby zrobić zdjęcia lampartom. Opłacało się, efekt jest powalający
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. "Bądźmy przygotowani na najgorsze". Potężny huragan szturmuje świat

Źródło: youtube.com

Następny artykuł