chihuahua
Źródło: youtube.com/ Cheeky Chis

Dwa pieski chihuahua kłócą się o przysmak. Jednak najlepsze jest zachowanie trzeciego

23 Września 2020

Chihuahua może i jest mała, ale swoje rozmiary nadrabia charakterem. Te mikroskopijne pieski są jak waleczne lwy żyjące w malutkich ciałach! Widać to choćby na nagraniu, na którym dwa psy chihuahua kłócą się o smakołyk. Pomijając to, jak zabawna jest sama kłótnia, wideo wygrywa trzeci piesek, który przez większość czasu pozostaje na drugim planie.

Chihuahua swoim charakterem dorównuje większym przedstawicielom gatunku. Wiele osób daje się nabrać na ich słodki wygląd i kieszonkowe rozmiary, w rzeczywistości te psy wcale nie są niewinnymi aniołkami. Potrafią być wyjątkowo uparte, głośne, a do tego dobrze wiedzą, jak zawalczyć o swoje. Wystarczy spojrzeć na nagranie, które obejrzały już tysiące użytkowników.

Suczka goniła samochód odjeżdżający z jej szczeniakami. Niewiarygodne nagranie z pościguSuczka goniła samochód odjeżdżający z jej szczeniakami. Niewiarygodne nagranie z pościguCzytaj dalej

Chihuahua kłócą się o smakołyk

Na wideo widzimy kilka piesków chihuahua siedzących na podwórzu. Na pierwszym planie znajdują się dwa z nich - jeden jest dużo młodszy od drugiego, jednak równie waleczny. Jesteśmy świadkami wyjątkowo osobliwej i dość zabawnej kłótni. Starszy pies broni własnym ciałem przysmaku leżącego obok. Młodszy najwyraźniej tez ma na niego chrapkę, bo groźnie mierzy się wzrokiem z drugim psem. Oba czworonogi wydają z siebie niestworzone dźwięki - ciężko nazwać to warczeniem czy szczekaniem, jednak da się zorientować, że wydawane odgłosy wcale nie są przyjazne i mają służyć wywalczeniu przysmaku!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziecko przebrane za lwiątko stanęło przed szybą w ZOO. Rodzice sprawdzali, czy zwierzaki dadzą się nabrać
2. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
3. Nagrano najgrzeczniejszego kota w kraju. Zwierzak zawstydził wszystkich dżentlemenów

Sprytna chihuahua

Nie wiadomo, jak długo trwała sprzeczka, zanim sytuacja została nagrana, ale starszy chihuahua wyraźnie ma już dość. Na kolejne szczeknięcie malucha reaguje odstąpieniem mu przysmaku. Jednak kiedy tylko odchodzi, do akcji wkracza trzeci chihuahua, wcześniej pozostający w tyle. Bez wahania podchodzi i zabiera leżący na ziemi smaczek, zanim walczący o niego psiak zdążył w ogóle się podnieść! Oburzony maluch jest wyraźnie zdezorientowany i szybko podąża za złodziejem, który uzurpował sobie prawo do przysmaku, jednak bezskutecznie. Zaślepiony zachłannością chihuahua musi obejść się smakiem - zobaczcie sami na nagraniu z zabawnej walki!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  3. Właściciele nie rozumieli, dlaczego suczka czeka przy dołku. Złapali się za głowy, gdy poznali powód
  4. Po autostradzie pędził jeździec na koniu. Nie cofnął się przed niczym, miał ważny powód
  5. Nagrano niezwykłe spotkanie w Disneylandzie. Labrador nie mógł uwierzyć, że nareszcie zobaczył swojego idola
  6. Dantejskie sceny w Krakowie. Mieszkańcy są przerażeni

źródło: youtube.com

Następny artykuł