Ogłoszenia o zaginięciu Jenny
Źródło: youtube/ News 4 Tucson KVOA-TV

Zaginęła 2-letnia chihuahua. Nagroda dla znalazcy zaskakuje. Mężczyzna zaoferował wszystko, co ma

23 Lipca 2020

Chihuahua o imieniu Jenny zaginęła. Jej właściciel bardzo to przeżył, chciał odzyskać Jenny za wszelką cenę, dlatego postanowił zaoferować wyjątkowo wysoką nagrodę w zamian za odnalezienie ukochanego pupila.

Chihuahua zaginęła w południowo-zachodniej części Stanach Zjednoczonych. Wieść o zaginięciu ukochanego zwierzaka potrafi wstrząsnąć każdym właścicielem, jednak smutek i tęsknota mieszkańca stanu Arizona wydaje się być nieporównywalna. Mężczyzna nie mógł pogodzić się ze stratą 2-letniego pieska o imieniu Jenny, dlatego próbował wielu sposobów na przykucie uwagi sąsiadów i lokalnych mediów, choć ostatecznie nikt nie potrafił mu pomóc. Zrozpaczony właściciel pieska rasy chihuahua postanowił postawić wszystko na jedną kartę.

Cwany złodziej kradł buty z posesji. Kiedy ujawniono jego dane, wszyscy zamarliCwany złodziej kradł buty z posesji. Kiedy ujawniono jego dane, wszyscy zamarliCzytaj dalej

Chihuahua warta więcej, niż majątek

Eddie Collins, kiedy tylko zorientował się, że jego pupil zniknął, postawił za cel znalezienie swojej najdroższej psinki bez względu na wszystko. Niezwłocznie zgłosił zaginięcie Jenny, a także przygotował ogłoszenia ze zdjęciem i opisem miniaturowego pieska, a także numerem kontaktowym, pod którym ewentualni znalazcy mogliby się do niego dodzwonić. Długie miesiące poszukiwań nie przyniosły rezultatów, dlatego Eddie zmienił strategię i ogłosił, że dla znalazcy przewidziana jest nagroda pieniężna. Kiedy i pieniądze nikogo nie skusiły mężczyzna postanowił zaoferować ostatnią najcenniejszą rzecz, jaką posiada byleby tylko Jenny do niego wróciła. Z tego powodu Amerykanin zaoferował całą posesję, na której stoi jego własny dom. Właściciel psa chihuahua nie dbał o wszelkie dobra materialne czy bogactwo, tym czego najbardziej pragnął była obecność jego najdroższego pupila.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Szczęśliwy finał dla jednej z suczek z Radys. Znalazła kochający dom, choć adopcja była wymagająca
3. Labrador czekał cały tydzień na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że już nigdy nie wróci

Niestety, do tej pory nie wiadomo, czy ktokolwiek odnalazł Jenny. Nie tracimy nadziei i wierzymy, że pan Collins jeszcze raz spotka się ze swoim ukochanym pupilem i nie będzie musiał opuścić swojego obecnego domu.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach
  3. Urodziło im się siwe dziecko. Myśleli, że jest chore. Okazało się wyjątkowe
  4. Kradli i sprzedawali psy na mięso. Spotkała ich surowa kara
  5. Nie widać końca historii z pumą Nubią. Porozumienie z zoo w Poznaniu zostało zerwane?
  6. Rodzina spała na dziedzińcu. Stado małp wtargnęło do środka, wydarzyła się tragedia
  7. Niepokojące wieści z południa Polski. Grał na weselu. Miał koronawirusa. Sytuacja jest poważna

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł