Biała chihuahua na trawie
Źródło: Pixabay/workerin

Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii

22 Czerwca 2020

Chihuahua o imieniu Albie została zaatakowana w trakcie spaceru. Dwa pitbulle podbiegły do małego psiaka i zaczęły go atakować. Psy szarpały chihuahua jakby była szmacianą lalką . Na reakcję właściciela Albie nie trzeba było długo czekać. 55-letni mężczyzna i jego żona rzucili się w kierunku agresywnych pitbulli, próbowali ratować ukochanego pupila. Niestety, w pewnym momencie doszło do tragedii.

Do tragicznych zdarzeń doszło 18 czerwca w godzinach popołudniowych, w brytyjskim miasteczku Sheringham. Właściciele Albie, uroczego, białego psiaka rasy chihuahua wybrali się ze swoim pupilem na spacer do pobliskiego parku. Nie byli w stanie przewidzieć, że znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie. Wydawało się, że nic nie zmąci spokoju tamtego popołudnia.

Radosław Majdan zapobiegł rodzinnej tragedii. Małgorzata Rozenek podzieliła się szczegółami zdarzeniaRadosław Majdan zapobiegł rodzinnej tragedii. Małgorzata Rozenek podzieliła się szczegółami zdarzeniaCzytaj dalej

Chihuahua została zaatakowana przez dwa agresywne pitbulle

55-letni mężczyzna i jego żona wybrali się na popołudniowy spacer ze swoim psiakiem rasy chihuahua o imieniu Albie. Poszli w ich ulubione miejsce, wydawało się, że wszystko będzie tak jak zawsze. Cała trójka cieszyła się wspólnie spędzanym czasem, mała Albie biegała beztrosko po parku. W pewnym momencie na horyzoncie pojawiły się dwa pitbulle. Wielkie psy nie miały obroży, a w ich pobliżu nie było widać właścicieli. Psy rzuciły się na chihuahua i zaczęły ją szarpać. Właściciele Albie początkowo zamarli z przerażenia. Po chwili mężczyzna pobiegł w stronę agresywnych pitbulli, żeby ratować swojego ukochanego pupila. Pitbulle miotały małym psem we wszystkie strony, przerażona chihuahua nie miała szans w starciu z takimi napastnikami.

Niestety - przeciwnicy okazali się być bardzo silni. Zarówno mężczyzna, jak i jego żona zostali pogryzieni i po całym incydencie kobieta musiała poddać się leczeniu antybiotykami. Albie została przewieziona do weterynarza, jednak przegrała walkę o życie - obrażenia, których doznała w wyniku ataku rozsierdzonych pitbulli okazały się zbyt poważne i rozległe.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 9-tygodniowy berneńczyk wstał o 7 rano gotowy na zabawę. Mina drugiego 10-letniego psa zdradza wszystko

2. Na zdjęciu ukrywa się pies. 90% osób nie potrafi go znaleźć

Agresywne pitbulle uciekły, nie wiadomo, kto następny padnie ofiarą ich ataku. Psy zagrażają mieszkańcom Sheringham , w szczególności małym dzieciom. Opiekunowie Albie przestrzegają innych przed groźnymi czworonogami. Rodzina pogrążyła się w żałobie po stracie ukochanego psiaka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
  2. Alaskan Malamute wziął do pyska stopę dziecka. Chwilę później, wydarzyła się niebywała rzecz
  3. 3-letni chory chłopiec zaginął. Uratowały go dwa psy, niesamowite, co zrobiły
  4. Znaleźli w samolocie 500 buldogów. Kilkadziesiąt było nieżywych
  5. Straciła ukochanego kota. Rok później kamera nagrała jego ducha
  6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: northnorfolknews.co.uk

Następny artykuł