Chihgle to mix beagle i chihuahua
Źródło: pixabay/didgeman, pixabay/patrycjaT

Chihuahua i beagle mają małe szczeniaki. Ich pyszczki są super słodkie

21 Lipca 2020

Chihuahua oraz beagle zapałały do siebie uczuciem. Z ich relacji narodziły się przeurocze szczeniaki o wyjątkowym wyglądzie. Wystarczy, że tylko na nie spojrzysz, a w mig się zakochasz! Ale czy takie połączenia są bezpieczne?

Chihuahua jest miniaturowym zwierzakiem, uznawanym nawet za najmniejszą rasę psów na świecie. Mimo niewielkiego rozmiaru psy tej rasy charakteryzują się ogromną odwagą i łatwo adaptują się do nowych warunków, dlatego znakomicie sprawdzają się w roli towarzysza człowieka. Z kolei beagle to mały wulkan energii, który ma silny instynkt stadny, dlatego dobrze czuje się w większej grupie i nie lubi być samotny. Z połączenia cech obu tych dwóch ras powstała szalona mieszanka!

Ważąca blisko 8 kilogramów chihuahua została porzucona. Jej nowa mama wdrożyła jej dietęWażąca blisko 8 kilogramów chihuahua została porzucona. Jej nowa mama wdrożyła jej dietęCzytaj dalej

Co może wyjść z połączenia rasy chihuahua i beagle?

Pytanie to zadawali sobie na pewno właściciele piesków, które wyjątkowo się do siebie zbliżyły. Z miłości przedstawiciela rasy beagle oraz chihuahua powstał niesamowity miks! Szczeniaki narodzone z połączenia tych dwóch piesków są nazywane chihgle, co odnosi się do pierwszego członu z nazwy "chihuahua" oraz ostatniej części słowa "beagle". Chihgle to jeden z najsłodszych, mieszanych psów świata! Ma krótką sierść, która jest miękka w dotyku, zaokrągloną głowę, wielkie oczka i waży między 4 a 9 kg. Zwierzaki te są dynamiczny, odważny i niezwykle czujny po rasie beagle, będzie także idealnym stróżem domu, który nie przegapi żadnej oznaki niebezpieczeństwa. Chihgle odznacza się też dobrym podejściem do najmłodszych, lubi inne psy i rzadko wchodzi z nimi w bójki. Chihgle uwielbia towarzystwo i zabawy, dlatego najlepiej czuje się w towarzystwie swoich opiekunów!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Właściciel pumy napisał list do prezydenta Poznania. O co prosi?
3. Labrador czekał cały tydzień na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że już nigdy nie wróci

Rozmnażanie psów różnych ras nie jest zabronione, ale jest nieodpowiedzialne. Taka ciąża może wyrządzić wiele szkody, a urodzone pieski mogą bardzo chorować. Nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć jakie będzie efekt końcowy genetycznej krzyżówki. Nie powinno się łączyć przeciwnych ras ze sobą.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

chihglechihgle
facebook.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć
  2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
  3. Skandal w Lublinie. 7-letnia dziewczynka znęcała się nad szczeniakiem
  4. Wspaniałe zachowanie labradora. Powiadomił właścicielkę, kiedy jej syn doznał udaru
  5. Jak nauczyć psa, aby nie prosił o jedzenie? Kilka prostych wskazówek
  6. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr

Źródło: lelum.pl

Następny artykuł