CHORA CHIHUAHUA
Źródło: instagram.com/ready_freddie_/

Mieszaniec chihuahua wiele w życiu wycierpiał. Mimo dziwacznego wyglądu jest dziś prawdziwą gwiazdą

19 Listopada 2020

Mieszaniec chihuahua nie miał lekkiego życia. Urodził się z wieloma wadami wrodzonymi, a dodatkowe liczne zaniedbania ze strony poprzedniego właściciela zaowocowały kolejnymi nieodwracalnymi zmianami utrudniającymi maluszkowi życie. Na szczęście trafił na kobietę, która zmieniła jego życie.

Suczka chihuahua została znaleziona w torbie, ukryta pod zaparkowanym samochodem. Na szczęście w porę ją uratowano, jednak na cofnięcie pewnych procesów było już za późno. Piesek miał połamane i źle zrastające się nóżki, a wrodzona wada sprawiła, że zęby rosły mu w dwóch rzędach. Na szczęście te cechy i jego dziwaczny wygląd nie przeszkodziły mu w znalezieniu kochającej właścicielki.

Husky Husky "rozmawia" z małą dziewczynką. Cała konwersacja się nagrała, płaczemy ze śmiechuCzytaj dalej

Chihuahua miała w życiu pecha

Mimo że jest suczką, chihuahua otrzymała imię Freddy Mercury. Właścicielkę zainspirowała wada zgryzu piosenkarza, podobna do tej u suni. Dziś psina cieszy się życiem, a także światową sławą, jednak kiedy w 2018 roku została znaleziona na ulicy, jej stan pozostawiał wiele do życzenia.

Gdy znaleziono małą chihuahuę, serce pękało na jej widok. Maluszek cierpiał kiedyś z powodu złamanych łapek, które przez zaniedbania poprzedniego opiekuna nigdy nie zrosły się prawidłowo. Teraz Freddie ma przez to dziwnie powykręcane nóżki, uniemożliwiające jej stanie na czterech łapach. Oprócz tego psiak ma krzywy zgryz, a gdy został znaleziony, jego zęby rosły w dwóch rzędach, uniemożliwiając mu jedzenie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiemy, jak czuje się szczeniak, który konał na środku drogi. Niestety, 200 metrów dalej rozegrała się kolejna tragedia
2. Ma 82 lata i trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Zachwyca ludzi na całym świecie, jest wideo
3. Golden retriever jest geniuszem zbrodni. Oszukał swojego pana i zatuszował dowody

Mieszaniec chihuahua odnalazł szczęście

To nie koniec zdrowotnych problemów malucha - z powodu problemu z nagłośnią w krtani nie może przejść bardziej skomplikowanych operacji, bo mógłby dostać zapalenia płuc. Jednak właścicielka Freddie, Angela z Los Angeles robi wszystko, by zapewnić psu jak najlepsze warunki. Od czasu adopcji dziwacznie wyglądająca chihuahua wiedzie naprawdę bardzo szczęśliwe życie!

Chihuahua ma własne konta na mediach społecznościowych, a na samym Instagramie obserwuje ją 325 tysięcy osób - w tym takie sławy jak Ariana Grande, Demi Moore czy youtuberka Jenna Marbles. Właścicielka pieska udostępnia tam liczne posty opisujące historię Freddie, ale także zdjęcia z ich codziennego, wspólnego życia. Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu ta mała psinka została skazana na śmierć przez nieodpowiedzialnych właścicieli.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Skrzywdzona suczka nigdy nie pomachała ogonem. Kiedy otrzymała pomoc, wręcz nie mogła przestać nim trząśćSkrzywdzona suczka nigdy nie pomachała ogonem. Kiedy otrzymała pomoc, wręcz nie mogła przestać nim trząśćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Rząd wyda ponad 125 mln złotych na jedną firmę. Wszystko przez zakaz lotów
  3. Tak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocie
  4. Roczna dziewczynka przytula się do gigantycznego bernardyna. Reakcja psa bezcenna
  5. Samotny owczarek niemiecki odwiedził komisariat. Przyszedł zgłosić własne zaginięcie
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Bill Gates nie zamierzał dłużej milczeć. Powiedział, co może zdarzyć się już za kilka miesięcy

źródło: dailymail.com

Następny artykuł