Chihuahua i buldog stanęły do walki!
Źródło: youtube/Alvaro Giraldo

Chihuahua kontra wielki buldog. Finał mógł być tylko jeden

19 Sierpnia 2020

Chihuahua oraz kilkukrotnie większy buldog angielski stanęły ze sobą oko w oko. Mniejszy z psiaków miał bardzo dużo energii, dlatego postanowił zmierzyć się ze swoim kolegą w sparingu. Jak zakończył się ich zaskakujący pojedynek? Finał został udokumentowany na nagraniu.

Chihuahua, którego miniaturowe ciałko z powodzeniem zmieściłoby się w środku designerskiej torebki, miał ogromną ochotę na figle. Cechą charakterystyczną tych niewielkich psiaków jest ich nieustraszony charakter, który wychodzi na jaw w konfrontacji z dużo większymi przeciwnikami. Chihuahua nie cofnie się przed niczym, aby udowodnić swoją wielkość - dosłownie i w przenośni. Na pewnym nagraniu, które zostało opublikowane na platformie Youtube widać, że odważny czworonóg szuka zaczepki u swojego psiego kolegi - buldoga angielskiego. Czy mały łobuziak wyjdzie cało ze starcia z dużo masywniejszym zwierzakiem?

Bezdomny pies rzucił się w ramiona reporterowi. Nie dawał mu odejść, mężczyzn nie miał wyjściaBezdomny pies rzucił się w ramiona reporterowi. Nie dawał mu odejść, mężczyzn nie miał wyjściaCzytaj dalej

Chihuahua rzucił się na buldoga

Nierówny pojedynek między maluchem i gigantem na samą myśl może zapierać dech w piersiach. Okazuje się, że rzeczywistość wcale nie musi być taka groźna. 2-minutowe nagranie rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat agresywnej natury psów rasy buldog angielski. Prawdziwym zagrożeniem jest tutaj awanturniczy chihuahua, który rzuca się na swojego przeciwnika i gryzie go w ogon! Buldog nie wydaje się być przejęty tym atakiem, czworonóg leniwie zerka w tamtą stronę i daje pozwolenie swojemu koledze na nieszkodliwe psoty. Rozbawieni internauci pochwalali łagodne zachowanie zwierzęcia i w obstawiali, że zwycięzcą pojedynku niezaprzeczalnie stanie się piesek rasy chihuahua. Czy na pewno tak się stało?

DZISIAJ GRZEJE:1. Przyłapała pracownika w salonie dla psów. Myślał, że nikt go nie widzi, robił niespotykaną rzecz
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie
3. Buldog na diecie nie dostał ulubionego jedzenia. Właścicielka nagrała przezabawny napad gniewu nad miską

Mały piesek nie daje za wygraną, skacze wokół swojego oponenta i jest nieuchwytny. W pewnej chwili włazi mu nawet na głowę czy wchodzi do środka jego paszczy, która jest większa od niego samego. Chihuahua niczym się nie przejmuje, dobrze wie, że jego przyjaciel nie zrobi mu najmniejszej krzywdy. Ich pojedynek przeradza się w słodką zabawę, która potrafi rozczulić każdego. W relacji tych dwóch psiaków nie ma miejsca na agresję czy złość, a niewinne zapasy są dobrym urozmaiceniem codziennych wygłupów.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Syn Zenka Martyniuka został porwany dla okupu. Gwiazdor disco polo postanowił go odbić bez pomocy policji
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Malamut panicznie boi się kąpieli. Wtedy do łazienki wchodzi dziecko i dzieje się niesamowita rzecz
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Maszyna runęła w sekundę. Ewakuowano mieszkańców. Informacje ze świata

Źródło: pawmygosh.co

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł