chihuahua śpiewa piosenkę
Źródło: YouTube/ The Beaners

Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 roku

16 Października 2020

Chihuahua uchodzi za jedną z głośniejszych ras zwierząt. Psy nie potrafią siedzieć cicho, jak przysłowiowe myszy pod miotłą. Często szczekają i warczą bez powodu. Po pewnym czasie właściciele przestają już nawet zwracać uwagę na ich dziwne zachowania. Pewien pies tej rasy postanowił wykorzystać swój naturalny dar i został "piosenkarką". Nagranie z jego udziałem wbija w fotel!

Malutka chihuahua dała się wszystkim we znaki podczas podróży. Ale tym razem podróżni nie byli źli na hałas, który powoduje. Rozumieli, że chihuahua nie daje teraz koncert! Kiedy ojciec, głowa rodziny zaczął śpiewać piosenkę w aucie, pies szybko się do niego przyłączył. Internauci zakochali się w uroczej psince, która idealnie trafia w nuty! Posłuchajcie.

Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"Czytaj dalej

Chihuahua śpiewa piosenkę

- Beanie, moja chihuahua śpiewa piosenkę z moim ojcem, który specjalnie dla niej ją ułożył - napisała kobieta w sieci, zapraszając wszystkich do posłuchania, krótkiego utworu.

Piosenka, która została stworzona specjalnie dla pieska tak przypadła mu do gustu, że ten cały czas próbował dołączyć się do śpiewania. Nie ma co ukrywać, że wyszło mu super! Choć utwór był w języku hiszpańskim, psu w ogóle to nie przeszkadzało.

- Nie prosiła, aby urodzić się Latynoską, ale cieszy się, że nią została.
- Ona jest taka cudowna! Wygląda jakby kochała śpiewać. Uwielbiam tatę i jej super ubranie.
- Przecudowne!
- Ona śpiewa lepiej ode mnie - rozpisywali się internauci w sieci.