Chihuahua ocaliła swojego pana przed śmiercią
Źródło: CarolinaEast Health System

Starszy weteran dostał udaru, w pobliżu był tylko jego chihuahua. Niewiarygodne, co zrobił pies

11 Sierpnia 2020

Chihuahua znajdował się tuż obok swojego emerytowanego właściciela, kiedy ten niespodziewanie dostał udaru. W pobliżu nie było żadnego lekarza, od tragedii dzieliły minuty. Wystarczyło kilka słów, aby psiak ruszył po pomoc.

Chihuahua, pomimo swoich miniaturowych rozmiarów, stał się wielkim bohaterem. Zwierzę uratowało życie swojemu opiekunowi, kiedy ten doznał udaru mózgu w wyniku zatrzymania dopływu krwi. Przy wystąpieniu udaru najistotniejszy jest czas reakcji, dlatego każda następna minuta mogła zadecydować o tym, czy senior przeżyje lub nie.

Kot rzucił się na swojego właściciela, znikąd nie było ratunku. Zaskakujące wideo sprawia, że włosy same jeżą się na głowieKot rzucił się na swojego właściciela, znikąd nie było ratunku. Zaskakujące wideo sprawia, że włosy same jeżą się na głowieCzytaj dalej

Chihuahua wiedział, co musi zrobić

Rudy Armstrong, który jest emerytowanym weteranem marynarki wojennej odpoczywał na łodzi mieszkalnej w miejscowości Ontario w stanie Północna Karolina, kiedy nagle poczuł kłujący ból serca oraz drętwienie kończyn i jednej strony twarzy. Od razu zrozumiał, że to pierwsze objawy nadchodzącego udaru mózgu. W pobliżu nie było nikogo, kto mógłby zareagować i powiadomić pogotowie medyczne. Na całe szczęście, na ratunek przybył mu mały czworonożny towarzysz w typie rasy chihuahua o imieniu Bubu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Usłyszeli płacz małej sarenki. Zaskakujące, co zrobili z maleństwem
2. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne

Jak relacjonuje CarolinaEast Health System, mężczyzna spojrzał swojemu psu prosto w oczy i wyszeptał do niego tylko jedno zdanie, które zaważyło o reszcie jego życia: potrzebuję pomocy, znajdź Kim. Psiak nie czekał ani chwili dłużej i od razu popędził, ile sił w nogach w stronę znajomego kapitana odpowiedzialnego za dokowanie statków. Kiedy ten zobaczył spanikowanego pupila, wiedział, że Panu Armstrongowi musiało się coś stać, dlatego wybrał numer alarmowy i zadzwonił po pomoc. Wkrótce emerytowany weteran został zabrany do szpitala, gdzie otrzymał profesjonalną pomoc ze strony paramedyków i personelu szpitala CarolinaEast. Po tym, jak Pan Armstrong poczuł się lepiej, jego psiak został przywieziony na teren pobliskiego ogrodu, gdzie doszło do ich wzruszającego spotkania. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby Bubu nie był wtedy przy swoim panu. Dobrze, że wszystko zakończyło się szczęśliwie!

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazł dziwne, maleńkie jajko. Po kilku sekundach skorupka zaczęła pękać, zaniemówił gdy zobaczył, co się wykluło
  2. Para młoda uciszyła księdza podczas ślubu, żeby rzucić monetą. Goście nie mogli uwierzyć, gdy poznali powód niezwykłego zachowania
  3. Skandal w Janowie Podlaskim. Rynsztokowy język i bójka w strefie VIP aukcji
  4. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku
  5. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi
  6. 13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia

Źródło: pawmygosh.co

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł