Chihuahua na grobie swojej opiekunki
Źródło: screen shot/Youtube/Inside Edition

Chihuahua nie chce opuścić cmentarza. Powód, dla którego to robi wyciska łzy z oczu

9 Czerwca 2020

Chihuahua o imieniu Dita pogrążyła się w głębokiej żałobie po tym, jak zmarła jej ukochana opiekunka. Psiak trafił pod opiekę córki zmarłej, jednak mimo tego, że zwierzak ma kochający dom i jest otoczony troską, nie zapomniał o swojej pierwszej właścicielce. To, co chihuahua robi za każdym razem, kiedy rodzina odwiedza grób zmarłej, wyciska łzy z oczu.

Chihuahua straciła swoją ukochaną opiekunkę. Zwierzak nie może pogodzić się ze stratą i choć trafił do kochającego domu, wciąż jest pogrążony w żałobie. Kiedy rodzina zmarłej zaobserwowała, co chihuahua robi przy każdej wizycie na cmentarzu, postanowiła od razu podzielić się ze światem swoją historią. Internauci są poruszeni. Zachowanie psa jest głębokie.

Chihuahua kładzie się na grobie swojej właścicielki

Ukochana właścicielka Dity zmarła w bardzo sędziwym wieku. Kobieta była już bardzo schorowana, choć mimo cierpienia i osłabienia, do ostatnich chwil troszczyła się o psa rasy chihuahua. Rodzina staruszki nawet "przemyciła" psiaka do szpitala, w którym przebywała przed śmiercią opiekunka psa. Ich spotkanie wyciska łzy z oczu. Niestety - kobieta odeszła wkrótce po pożegnaniu się z psiakiem. Jednak chihuahua nie zapomniała z dnia na dzień o swojej właścicielce. Co więcej - za każdym razem, kiedy wraz z rodziną zmarłej udają się na cmentarz, gdzie jest pochowana kobieta, pies od razu po wyjściu z samochodu biegnie w miejsce jej spoczynku. Chihuahua kładzie się na grobie, na jej pyszczku widać rozpacz. Na co dzień posłuszny psiak, w tej chwili odmawia wykonywania poleceń rodziny - za nic nie chce wstać z grobu kobiety. Opuścić swojej opiekunki.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Szczeniak miał jechać na śmierć. Został uratowany w ostatniej chwili, jego zdjęcia są niewiarygodne
2. Pies znalazł w ziemi ogromną kulkę. Właściciel zamarł, kiedy usłyszał jej syczenie

Wideo, na którym zostało uchwycone zachowanie chihuahua obejrzały miliony internautów. Historia Dity na pewno na długo pozostanie Wam w pamięci.

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować
  2. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever
  3. Biedronka rusza dziś z hitową akcją dla zwierząt. Karmy dla psów i kotów prawie za grosze
  4. Niemowlę cały czas płakało. Zachowanie labradora wzrusza do łez. Rodzice wszystko nagrali
  5. Małe labradory wpadły do wody. Suczka próbowała nauczyć je pływać
  6. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?

Źródło: Youtube/Inside Edition

Następny artykuł