chihuahua i dog niemiecki
Źródło: youtube/Rumble Viral

Chihuahua nie chce się podzielić smakołykiem z drugim psem. Reakcja olbrzyma rozbraja

7 Września 2020

Chihuahua został nagrany w dość niezręcznej sytuacji. Widzimy jak piesek leży spokojnie na kanapie, gdy podchodzi do niego prawdziwy olbrzym, ciekawski dog niemiecki. Już z daleka wypatrzył, że chihuahua ma przed sobą smakołyk i postanowił sprawdzić, czy uda mu się od niego coś wydębić. Maluszek na kanapie nie jest jednak wcale chętny, by dzielić się jedzeniem.

Chihuahua postanowił zachować sobie przysmak na później, nie spodziewał się jednak płynących z tego konsekwencji. Ukryty smakołyk zauważył bowiem jego współlokator, olbrzymi dog niemiecki. Postanowił spróbować przekonać malucha, by oddał mu swój smaczek, jednak chihuahua jest nieugięty. Reakcja olbrzyma na odmowę kolegi jest po prostu rozbrajająca. Sytuacja wydaje się naprawdę bez wyjścia!

Myśleli, że zaadoptowali mikroświnkę. Nie wiedzieli, że ich życie zmieni się na zawszeMyśleli, że zaadoptowali mikroświnkę. Nie wiedzieli, że ich życie zmieni się na zawszeCzytaj dalej

Chihuahua nie che podzielić się smakołykiem

Całe niezręczne zdarzenie nagrała właścicielka. Z jej komentarza wnioskujemy, że dog niemiecki od razu zjadł swój przysmak, chihuahua zaś postanowił zostawić go sobie na później. Niestety, zauważył to dog, który najwyraźniej nie zadowolił się w pełni własnym przysmakiem. Podchodzi więc bardzo blisko leżącego na kanapie malucha, który zerka na niego spode łba. Widać, że nie zamierza się dzielić! Kiedy dog zrozumiał, że nic tutaj nie ugra, postanowił zwokalizować swoje rozczarowanie. Sfrustrowany, zaczyna powarkiwać i skomleć, wpatrując się na zmianę we właścicielkę i drugiego psa. Niestety, oboje okazują się nieugięci!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Akita panicznie boi się ruchomych schodów. Właściciel pomógł mu przezwyciężyć lęk, brawo
2. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?
3. Położyła dziecko w łóżku i wyszła. Gdy wróciła, zdębiała. W środku był ktoś inny

Chihuahua: charakter

Mały chihuahua zasłania swój smakołyk najlepiej jak może. Nic dziwnego - ta rasa charakteryzuje się dużą odwagą i jest nieustraszona. Nic więc dziwnego, że maluch wcale nie boi się doga niemieckiego - pomijając fakt, że prawdopodobnie razem się wychowywali, sprawiają wrażenie, jakby chihuahua myślał, że jest rozmiarów doga i na odwrót! Dogi niemieckie mimo swoich imponujących rozmiarów są wyjątkowo łagodnymi psami, które na nikogo nie podniosłyby łapy. Reakcja olbrzyma na upór malucha jest naprawdę rozczulająca, gdyż wie, że nie może nic zrobić, by zmienić jego zdanie. Widać, że oba psy są świetnie wychowane, gdyż nie przekraczają wyznaczonych granic - mimomimo że pewnie by chciały. W końcu czego się nie zrobi dla przysmaku?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć
  2. Trwa ogromna akcja na południu Polski. Zablokowany ruch, mnóstwo policji, wszystko przeszukują
  3. Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zęby
  4. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  5. Którego kota z obrazka wybierasz? Test pozwoli ci poznać twój skryty, życiowy cel
  6. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy

źródło: youtube.com

Następny artykuł