Chihuahua
Źródło: youtube/ ronniedolmio

Chihuahua widzi noworodka po raz pierwszy. Nagle pies nie wytrzymał, rodzice wszystko nagrali

6 Listopada 2020

Chihuahua o imieniu Quica po raz pierwszy zobaczyła dziecko swoich właścicieli. Widok noworodka sprawił, że psiakowi dosłownie odbiło z wrażenia. Świeżo upieczeni rodzice nie mogli się powstrzymać i nagrali niewiarygodną reakcję pupila.

Chihuahua to rasa psów, która na pierwszy rzut oka może wydawać się nieszkodliwa, lecz w ich małym ciałku drzemie wielki duch wojownika. Przedstawiciele tej rasy są przeważnie odważni, zawadiaccy i energiczni. Miniaturowy pies pochodzący z Meksyku wiecznie szuka kontaktu z właścicielem, potrafi być o niego bardzo zazdrosny i zaborczy, dlatego pojawienie się nowego członka rodziny może wywołać u niego skrajne emocje.

Próbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdegoPróbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdegoCzytaj dalej

Wojownicza chihuahua zobaczyła niemowlę

Właściciele pieska rasy chihuahua o imieniu Quica spodziewali się dziecka. Eddie i Yvonne byli zachwyceni na myśl, że wkrótce do ich domu dołączy maleńki człowiek, którego będą mogli obdarzyć ogromną miłością, dlatego wyczekiwali dnia porodu z niecierpliwością.

Przez dziewięć miesięcy zadziorna chihuahua weszła w rolę strażnika swojej ciężarnej pani. W każdych okolicznościach dzielnie pilnowała brzucha Yvonne. Gdy tylko ktoś obcy zbliżył się do jej opiekunki, od razu rzucała się do ataku. Nie mogła pozwolić, aby nienarodzonemu dziecku stała się jakakolwiek krzywda.

- Gdy byłam w ciąży Quica bardzo się mną opiekował i bronił mojego brzucha. Gdy mój mąż chciał mnie pogłaskać po brzuchu czy nawet go dotknąć, Quica natychmiast reagowała i warczała na mojego męża - wspomina Yvonne pod opublikowanym filmem.

Kiedy dziecko Eddie i Yvonne nareszcie przyszło na świat, po czterech dniach rodzice zabrali je do domu. Od tej pory maleńki Nicholas stał się ich oczkiem w głowie, dlatego właściciele chihuahuy odrobinę martwili się, jak ich pupil zareaguje na niemowlę.

Czy Quica będzie szczęśliwa, widząc swojego nowego przyrodniego brata? Czy może nie będzie w stanie opanować ataku zazdrości?

Młodzi rodzice postanowili dać psu obwąchać niemowlę, jednocześnie bacznie obserwując jego reakcję. Sposób, w jaki Quica zachowała się w stosunku do Nicholasa, jest nie do uwierzenia.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
Cudowny produkt, bije na głowę sklepowe wersje. Jeśli masz jabłka, zrobisz go błyskawicznie
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Suczka oszalała z wrażenia

Moment, w którym chihuahua ujrzała swojego brata po raz pierwszy, został udokumentowany nagraniem. Yvonne i Eddie mieli wielkie nadzieje na to, że suczka będzie nastawiona pokojowo do maluszka, jednak jej reakcja przeszła ich wszelkie oczekiwania.

Quica natychmiast rzuciła się na grzbiet i z podniecenia zaczęła machać łapkami w powietrzu. W ten sposób chciała zakomunikować, że nie stanowi dla niemowlęcia żadnego zagrożenia. Wręcz przeciwnie - jest przeszczęśliwa, że nareszcie może ujrzeć go na własne oczy!

Widząc fenomenalną reakcję pupila, nie ma powodów do obaw. Możemy być spokojni, że Quica zadba o bezpieczeństwo nowego członka rodziny, ponieważ traktuje je niczym własne dziecko. Nie mamy wątpliwości, że ten duet z pewnością zostanie najlepszymi przyjaciółmi.

ZOBACZ WIDEO:

Skrzywdzony pitbull panicznie bał się człowieka. Nagrano moment, gdy pierwszy raz ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzySkrzywdzony pitbull panicznie bał się człowieka. Nagrano moment, gdy pierwszy raz ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zobaczył zdjęcie w telefonie zmarłego właściciela. Jego reakcja wywołuje łzy, niemożliwe
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Próbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdego
  4. Jak oswoić chomika, żeby nie gryzł? Oto 5 najskuteczniejszych sposobów, jak oduczyć go agresji
  5. Wysiadł z samochodu i zaczął strzelać. Myśliwy odpowie za zabójstwo 16-letniego ucznia w szkolnym sadzie
  6. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów
  7. Piła sok z kapusty przez miesiąc i teraz nie może bez niego żyć. Pozbyła się problemów zdrowotnych, które niepokoiły ją przez lata

źródło: podaj.to

Następny artykuł