Chihuahua zobaczyła, że właściciel pokazuje jej środkowy palec
Źródło: youtube/ Joey and his hooman

Dla żartu pokazał psu obraźliwy gest. Chihuahua nie wytrzymała, wszystko się nagrało

6 Października 2020

Chihuahua nie potrafiła dłużej znieść wulgarnych żartów właściciela. Mężczyzna dobrze wiedział, że jego psiakowi nie podobają się obraźliwe zagrywki z jego strony, ale w dalszym ciągu prowokował go i testował granice jego wytrzymałości. Pewnego dnia miarka się przebrała. Do sieci trafiło nagranie, na którym piesek rasy chihuahua dał popalić niegrzecznemu śmieszkowi za ciągłe dokuczanie.

Chihuahua jest rasą psów, która pomimo niewielkiego rozmiaru, kryje w sobie wielki charakter i odwagę. Jest "bojowo" nastawiona do świata, dlatego czasami właściciele mogą mieć problem z utemperowaniem płomiennego temperamentu tych maleńkich pupili i mogą nawet paść ofiarą ataku z ich strony. Na własnej skórze przekonał się o tym opiekun 14-letniego przedstawiciela tej rasy, który prowokował czworonoga dla własnej zabawy. Karma za niegrzeczne zachowanie przyszła szybciej niż mógł się tego spodziewać.

Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy zobaczył, co niesie golden retriever w pysku. Musiał natychmiast zareagowaćWłaściciel wytrzeszczył oczy, gdy zobaczył, co niesie golden retriever w pysku. Musiał natychmiast zareagowaćCzytaj dalej

Mężczyzna sprowokował pieska chihuahua

14-letnia psinka o dłuższej sierści była już w sędziwym wieku, dlatego z pewnością marzyła o tym, by opiekun uszanował jej proste życzenie odpoczęcia w ciszy i spokoju w domowym zaciszu. Nie mogła jednak liczyć na taki luksus. Właściciel notorycznie płatał jej figle, które nie zawsze mieściły się w granicach dobrego smaku. Mężczyzna dobrze wiedział, że czworonóg wyjątkowo agresywnie reaguje na gest środkowego palca, dlatego postanowił pokazać światu, co wyprawia zaczepna chihuahua w takiej sytuacji. Tak, jak podejrzewał, pupil w końcu nie wytrzymał i dał ujście długo nagromadzonej irytacji. Efekt jego złości był piorunujący, o czym można się przekonać na własne oczy dzięki krótkiemu nagraniu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideo
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Wulgarny opiekun dostał nauczkę

Opublikowane wideo przedstawia kompilację momentów, w których mężczyzna pokazuje wulgarny gest w stronę starszego pieska. Za każdym razem spotykał się z prawie takim samym zachowaniem, które rozwala na łopatki. Gdy tylko chihuahua zauważyła, że opiekun naigrywa się z niej i wystawia środkowy palec, zaczynała szczekać i rzucała się na niego z zębami! Nawet z dystansu potrafiła dojrzeć, że jej pan zachowuje się w obsceniczny sposób. W takich chwilach czym prędzej przybiegała i z rozpędu odbijała się łapkami o jego pięść, żeby przestał. Może w ten sposób próbowała natłuc mu do głowy dobre maniery? Patrząc na ich wspólne wygłupy widać, że reakcja chihuahuy jest najpewniej wytresowanym trikiem, którym można się popisać w towarzystwie. Może nie jest to wyjątkowo kulturalna zabawa, ale przynajmniej wywołuje uśmiech na ustach.

ZOBACZ WIDEO:

Lekkomyślni rodzice w ogniu krytyki. Zorganizowali baby shower, główną atrakcją stał się niebezpieczny gadLekkomyślni rodzice w ogniu krytyki. Zorganizowali baby shower, główną atrakcją stał się niebezpieczny gadCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia
  2. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  3. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
  4. Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. Niewyobrażalne
  5. PILNE: Policjanci z ważnym apelem. Chodzi o Kamila S. i pumę Nubię
  6. Dantejskie sceny w niemal całej Polsce, żywioł uderzył z gigantyczną mocą. Ponad 36 tysięcy osób poszkodowanych

źródło: youtube

Następny artykuł