dziecko i chihuahua
Źródło: youtube.com/ World News & Analysis

Tata pokazał psu noworodka. Gdy tylko chihuahua zobaczyła dziecko, zaczęła się niewiarygodnie zachowywać

6 Września 2020

Chihuahua, która zobaczyła niemowlę dosłownie oszalała. Gdy tylko świeżo upieczony tata pokazał pieskowi niemowlaka, rozpoczął się istny obłęd, a wszystko zostało nagrane i udostępnione w sieci. Psina zupełnie nie wiedziała, co ma ze sobą zrobić - to wideo po prostu rozbraja słodyczą.

Chihuahua została przedstawiona niemowlęciu, ale chyba nie do końca wiedziała, co ma o nim myśleć. Na filmie widzimy, jak do malutkiego psa podchodzi mężczyzna z dzieckiem na rękach.
Psina od razu reaguje na nowego członka rodziny, jednak robi to w naprawdę nietypowy sposób. Właściciel nie może powstrzymać szerokiego uśmiechu na widok wyczynów pupila! Naprawdę ciężko się nie uśmiechnąć.

Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powódWolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powódCzytaj dalej

Chihuahua spotyka noworodka

Uśmiechnięty tata prezentuje psu nowego członka rodziny. Chihuahua, którego właściciele przygotowywalii na to niezwykłe spotkanie już z daleka widzi, że nadeszła chwila na to wyjątkowe wydarzenie! Gdy tylko mężczyzna zbliża noworodka w kierunku pieska, ten dosłownie wariuje. Od razu kładzie się na grzbiecie i wymachuje ogonkiem tak, jakby miał zaraz odfrunąć. Niesamowita reakcja pieska wywołuje ogromny uśmiech na twarzy niedawno upieczonego ojca. Pies jest tak podekscytowany, że położenie się na podłodze wydaje mu się jedynym słusznym rozwiązaniem. Mimo, że chihuahua jest malutka, sprawia wrażenie, jakby chciała pokazać, że nie ma zamiaru skrzywdzić noworodka. To wideo pokazuje, jak psy nas rozumieją - psina doskonale wie, że poznaje nowego przyjaciela!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wolontariusze zdradzili sekrety schronisk. Skandal w Radysach to dopiero początek
2. Tragiczna niedziela w polskim mieście. Pożar wybuchł nagle, są ofiary
3. Zachowywał się jak zwierzę w ZOO. Kiedy zrozumieli, dlaczego to robi, wszystko nabrało sensu

Czy chihuahua i dziecko pod jednym dachem to dobry pomysł? Psy tej rasy nie mają problemu z maluchami i chętnie przyjmują na siebie rolę opiekunów i towarzyszy zabaw. Nie należy ich jednak zostawiać samych z dzieckiem na zbyt długo - chihuahua to bardzo delikatne, małe pieski i łatwo im nieświadomie zrobić krzywdę. Dlatego mniejsze dzieciaki należy od razu nauczyć szacunku do psa, by wszyscy mogli spokojnie koegzystować pod jednym dachem. Od razu widać, że czworonóg i niemowlę z nagrania w przyszłości stworzą świetny duet!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 77-letnia Urszula Dudziak zaskoczyła swoich fanów. Zdecydowała się na wyzwanie, którego nie podjęła się jeszcze nigdy w życiu
  2. Pamiętacie Manuelę Michalak z „Big Brothera”? Jest nie do poznania, niewiarygodne, czym się teraz zajmuj
  3. Zrobił niespodziankę swojemu psu. Reakcja mopsa to istny obłęd, jest wideo
  4. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  5. Zmartwiona suczka podbiegła do obcych ludzi. Błagała o pomoc, chodziło o jej dzieci
  6. Wracali do domu z wakacji. Zatrzymali się tylko na chwilę. Doszło do tragedii

źródło: youtube.com

Następny artykuł