chihuahua
Źródło: youtube/WPLG Local 10

6 lat po kradzieży chihuahua wróciła do domu. Nagrano moment ich ponownego spotkania

2 Listopada 2020

Chihuahua o imieniu King, inaczej król została skradziona. Rodzina szukała jej wszędzie, nie brakowało też apeli w mediach społecznościowych. Mijały dni, tygodnie, miesiące a później lata... Rodzina nie ukrywa, że straciła nadzieję na powrót psa do domu. Wtedy wydarzył się cud. Chihuahua została odnaleziona.

Nic tak nie boli jak strata ukochanego przyjaciela. Ta najczęściej następuje w przypadku śmierci zwierzęcia, ale i może się przydarzyć, jeśli pupil zostanie skradziony lub ucieknie! W tym drugim przypadku najczęściej liczy się czas, być może nie jest za późno na odnalezienie czworonoga. Jeśli chodzi o kradzież, to złodzieje starają się zatrzeć za sobą ślady. Nawet najmniejszy szczegół może pomóc ustalić sprawcę. Może gdzieś obok jest kawałek kamery? Każdy trop należy sprawdzić.

Wielkie serce Piotra Adamczyka i jego żony. Schronisko jest im bardzo wdzięczneWielkie serce Piotra Adamczyka i jego żony. Schronisko jest im bardzo wdzięczneCzytaj dalej

Pies rasy chihuahua wrócił do domu po 6 latach

- Porzuciliśmy już nadzieję. Myśleliśmy, że chihuahua odszedł - powiedziałą Danae Vazques.

Kobieta nie mogła uwierzyć, gdy po 6 latach od kradzieży psa, zadzwoniono do niej ze szczęśliwą informacją. King odnalazł się setki kilometrów dalej. Miał czipa, dzięki czemu możliwe było ustalenie danych właścicieli i skontaktowanie się z nimi. 15-letnia chihuahua w końcu mogła wrócić do domu. Pies czekał na właścicieli w Humane Society of Broward County in Fort Lauderdale na Florydzie. 19 godzin jazdy od miejsca zamieszkania. Rodzina nawet przez moment nie wachała się.

Danae i jej matka Debi ruszyły w podróż z San Antonio do Fort Lauderdale, aby odebrać zwierzaka. Jego miejsce było w Teksasie. Pies nie mógł trafić do schroniska czy do innej rodziny. On miał swój dom, a bliscy bardzo go kochali.

Kiedy kobiety weszły do kliniki nie wiedziały, czego można się spodziewać. Czy King je rozpozna? A może też nie? Kobiety miały nadzieję, że wszystko się ułoży, a pies wróci z nimi do domu.

DZISIAJ GRZEJE 1. Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy
2. Mocna akcja pod finałowym zdjęciem z "Rolnik szuka żony". Komentarze zabolały
3.Wielkie serce Piotra Adamczyka i jego żony. Schronisko jest im bardzo wdzięczne

- Był bardzo smutny i chudy, ale bardzo się cieszę, że mam go z powrotem w naszej rodzinie - wyznałą Debi.

Kobiety zabrały 15-letniego psa do domu. Chihuahua wiele musiała przejść, ale najważniejsze, że wróciła do rodziny. Nikt nie wie, co działo się ze zwierzakiem, czy mieszkał na ulicy oraz jak był traktowany. Na szczęście pies miał czip, dzięki czemu udało się odszukać jego właścicieli. W tym miejscu apelujemy do wszystkich o zaczipowanie swoich zwierząt. Nawet i pod naszą opieką zwierzę może zerwać się ze smyczy i uciec. Kiedy zostanie odnalezione i oddane do schroniska, pracownicy będą wiedzieli, do kogo mają się zgłosić. Czipowanie psa naprawdę nie jest drogie, ani nie zajmuje wiele czasu, a może uratować zwierzakowi życie.

Chihuahua - jaki to pies?

Chihuahua to mały pies, który jest bardzo głośny. Lubi się bawić, biegać za zabawkami oraz przytulać do swojego właściciela. Chihuahua nie znosi samotności, więc nie zaleca się zostawianie go na wiele godzin w domu. Poza tym to mały pies, który często musi chodzić na spacery, aby się załatwić. Pozostawiony na długi czas mógłby po prostu nie wytrzymać i nie ma, co się na niego złościć.

Chihuahua jest bardzo strachliwy, a jednocześnie bardzo bojowy. Nie zdaje sobie sprawy ze swojego niewielkiego wzrostu. Często zaczepia większe od siebie psy, mając nadzieję na wygraną. Przeicnicy najczęściej lekceważą głośnego szczekacza. I dobrze, bo psu mogłaby się stać krzywda.

ZOBACZ WIDEO:

Zatrzymał auto na środku drogi, wyrzucił karton. W środku żywe stworzenia, o mało nie wpadły pod rozpędzone autaZatrzymał auto na środku drogi, wyrzucił karton. W środku żywe stworzenia, o mało nie wpadły pod rozpędzone autaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Kamera uchwyciła epicką scenę zazdrości w wykonaniu husky'ego. Reakcja psa bawi do łez
  4. Ratownicy ruszyli na pomoc szczeniętom uwięzionym pod gruzem. Postawa ich wiernej matki wyciska łzy z oczu, wzruszające wideo
  5. Kamera uchwyciła epicką scenę zazdrości w wykonaniu husky'ego. Reakcja psa bawi do łez
  6. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
  7. Najprostszy przepis na chleb z garnka, wymieszaj i piecz. Jeśli narodowa kwarantanna nastanie, nie będziesz musiał iść do piekarni

Źródło: pedigree

Następny artykuł