Swiatzwierzat.pl
chart na sniegu

youtube.com/Aspen Greyhound

Chart kontra śnieg. Wideo sprawia, że płaczemy ze śmiechu

17 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Chart greyhound jest zaliczany do jednej z najszybszych ras na świecie. Patrząc na to wideo, nie ulega wątpliwości, że tak właśnie jest. Właściciel nagrał swojego psa podczas zabawy na śniegu, a wideo jest przekomiczne. Zimowe ubranko charta tylko dodaje

Charty typu greyhound to ogromne czworonogi, które mimo swojej królewskiej postawy potrafią się nieźle wygłupiać. Pies o imieniu Aspen nagrany przez właściciela to właśnie jeden z tych zwierzaków, które uwielbiają zabawę. Dlatego kiedy pan zabrał go na pierwszy zimowy spacer, wiedział, że warto będzie nagrać to doświadczenie!

Chart kontra śnieg

Psy podczas zabawy potrafią poprawić nawet najgorszy nastrój. Na szczęście dzięki magii internetu sami wcale nie musimy być posiadaczami czworonoga, by cieszyć się takim widokiem.

Młody chart o imieniu Aspen nigdy wcześniej nie widział śniegu. Właściciel postanowił jednak dobrze przygotować go na to nowe doświadczenie i zaopatrzył pupila w zimowe ubranko w komplecie z butami.

Choć nie wszystkie czworonogi dobrze znoszą ubieranie ich w specjalną odzież, Aspen radzi sobie całkiem nieźle. Jedynie buty sprawiają mu odrobinę trudności.

Spacer przyniósł czworonogowi tyle radości, że patrząc na niego sami płaczemy ze śmiechu! Chart jak szalony biega po ośnieżonej ziemi, obraca się wokół własnej osi, podskakuje i wyczynia niewiarygodne rzeczy, a wszystko to w niesamowitym tempie godnym tej rasy.

Nagranie bawi do łez

Śnieg w połączeniu z butami, do których psiak jest nieprzyzwyczajony sprawia, że jego ruchy są przekomiczne. Internauci są zachwyceni entuzjazmem charta i licznie komentują nagranie ze spaceru.

- Ten film sprawia, że się uśmiecham sam do siebie, co za radość!

- Ha, te buty, nie radzi sobie z butami. Strasznie śmieszne nagranie!

- Aww, uwielbiam jego radość. Gdybyś mógł butelkować tę energię i szczęście, byłbyś bogaty, ale myślę, że posiadanie Aspena jest wystarczającą nagrodą!

Trzeba przyznać, że to rzeczywiście fantastyczne i bardzo zabawne nagranie. Uroczy chart jest tak podekscytowany nowym doświadczeniem, że nie sposób się nie uśmiechnąć. Psie zabawy na śniegu to świetne lekarstwo na zły humor!

Zobacz wideo:

źródło: youtube.com

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >