mężczyzna i pies
Źródło: youtube.com/James Liakos

Właściciele charta wyjechali na wakacje. Aż przetarli oczy ze zdumienia, gdy dostali wideo od opiekuna psa

3 Września 2020

Chart odmiany whippet musiał zostać w domu na czas urlopu właścicieli. Wiedzieli jednak, że muszą zapewnić mu odpowiednią opiekę, zatrudnili więc człowieka, który miał zająć się psem pod ich nieobecność. Gdy beztrosko odpoczywali na urlopie, otrzymali wiadomość wideo od psiego opiekuna. Na jej widok aż przetarli oczy ze zdumienia.

Chart to z reguły rasa dość nieufna i powściągliwa - choć bardzo przywiązują się do swoich właścicieli, obcych trzymają na bezpieczny dystans. Wyjątkiem są właśnie whippety, mniejsza odmiana charta, która dużo ufniej podchodzi do obcych i chętnie się z nimi zaprzyjaźnia. Ten mały whippet został z opiekunem, podczas gdy jego państwo pojechali na wakacje. Z pewnością nie spodziewali się otrzymać od opiekuna wiadomości w formie wideo, gdy więc obejrzeli cały filmik, byli w niemałym szoku!

Potrącił autem własnego psa. Monitoring wszystko nagrał, powód doprowadza do furiiPotrącił autem własnego psa. Monitoring wszystko nagrał, powód doprowadza do furiiCzytaj dalej

Chart i opiekun

Wiadomość wideo od opiekuna nieco zbiła z tropu właścicieli, którzy spokojnie wypoczywali na zasłużonym urlopie. Wiedzieli, że zatrudniają osobę godną zaufania i profesjonalną, nie mieli więc żadnych obaw co do tego, że ich piesek o imieniu Skylar będzie pod doskonałą opieką. Nie spodziewali się jednak tego, co ujrzeli w wiadomości od opiekuna charcika.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Adoptowali dobermana. Po 4 dniach zaczął warczeć na ich 1,5 roczną córkę. Prawdziwy powód odebrał im mowę
3. Interwencja w Poznaniu. Policjanci wpadli do mieszkania w poszukiwaniu broni. Zamarli, kiedy zobaczyli, co ukryto w środku

Wideo trwa nieco ponad trzy minuty i sprawia, że uśmiech sam pojawia się na twarzy. Opiekun psa, James postanowił pokazać właścicielom, jak spędza czas z ich charcikiem, włożył jednak w filmik ogrom pracy! Na samym początku James nagrał, jak poznaje Skylara i od razu deklaruje, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Później jesteśmy świadkami festiwalu buziaków i czułości, jakie chart zaserwował swojemu nowemu przyjacielowi. Następnie nagranie przedstawia ich wspólne zabawy w ogrodzie, łapanie frisbee i bieganie. Widać, że pies dosłownie zakochał się w swoim opiekunie - przytula się do niego, obdarza całusami i z radością przyjmuje wspólne tańce i wygłupy. Trzeba przyznać, że taki psi opiekun to skarb - a właściciele byli w niezłym szoku, gdy zobaczyli, komu naprawdę powierzyli swojego ukochanego whippeta. Z pewnością polecili swoim znajomym Jamesa jako opiekuna, w końcu na takich wspaniałych ludzi nie trafia się codziennie. Dodatkowo James udostępnił film na swoim kanale na YouTube, gdzie jego dzieło zebrało już... ponad 7 milionów odtworzeń.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mógł spać, wyżył się na psie. Kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
  2. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
  3. Golden retriever za nic nie chce opuścić parku. Właściciele nagrali genialny protest
  4. Owczarek niemiecki nie mógł się ruszyć zza krat. Sąsiedzi myśleli, że utknął, prawda okazała się być inna
  5. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
  6. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze

źródło: youtube.com

Następny artykuł