Pies pomaga w rozwieszaniu prania
Źródło: screenshot z rumble/Brewingtonbulls

Kobieta wyszła rozwiesić pranie na zewnątrz. Bulterier tylko czekał, aż podejdzie do sznurków

25 Maja 2020

Bulterier czekał na właścicielkę na podwórku w miejscu, gdzie zawsze rozwiesza pranie. Okazało się, że pies ma ku temu powód. Jaki?

Kilka dni temu na kanale Brewingtonbulls w serwie Rumble pojawiło się ciekawe nagranie. Na nim pies rasy bulterier czekał na swoją właścicielkę na podwórku. Kobieta miała przyjść rozwieszać pranie. Bulterier, który uchodzi za agresywną rasę okazał się bardzo pomocnym i przyjacielskim zwierzakiem! Okazało się, że pies uwielbia pomagać swojej opiekunce. Wspólne rozwieszanie prania? Nie ma problemu!

Nie wszystkie bulteriery są groźne

Pies dostał koszyk z bielizną, z którego po kolei wyciągał pojedyncze skarpetki. Podawał je w zębach, by kobieta nie musiała się już schylać i po nie sięgać. Taka współpraca to marzenie każdego właściciela psów! Film jest bardzo słodki, bo widać, że bulterier traktuje pracę jak źródło największej zabawy.

Bulteriery uchodzą za agresywne psy, lecz prawda jest zupełnie inna. To pogodne i wesołe czworonogi, które uwielbiają kontakt z człowiekiem. Nie przeszkadza im obecność innych zwierząt w domu.

O czym warto pamiętać, zanim zdecydujemy się na opiekę nad bulterierem? To bardzo wesoły pies, który cierpi z powodu stereotypów na temat jego agresywności. Tak naprawdę to słodki czworonóg, który uwielbia podkradać przedmioty. Każda rzecz jest dla niego potencjalną zabawką! Wszystko za sprawą miłości, którą darzy opiekuna. Potrafi "zjeść" każdą poduszkę, jeśli tylko ma ona zapach właściciela. To mądre i radosne psy, które są spełnieniem marzeń o oddanym psiaku!

Trzeba wiedzieć, że popularny bulek nie znosi nudy i samotności. Jeśli nie damy mu odrobiny uwagi, to pies zajmie się sobą sam, lecz... może się tym skrzywdzić. Te energiczne łobuziaki mają tendencję do wpadania w tarapaty. Choć wygląda na mięśniaka, to tak naprawdę to złoty pies o wielkim sercu! Dobrze wiedzą, że potrafią rozśmieszyć właściciela do łez. Gdy tylko coś spsocą, od razu zaczynają demonstrować niebywałe sztuczki.

DZISIAJ GRZEJE:1. Mogą przyjść do Ciebie i wlepić mandat za zwierzaka. Ile?
2. Kot jest dziś wyjątkowo niezadowolony. Jak myślicie, z jakiego powodu?

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ FILM:

zobacz film

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu ukrył się kot. Tylko 10% społeczeństwa umie go znaleźć bez podpowiedzi, reszta wymięka
  2. Mały jelonek pojawił się na ganku. Niespotykana reakcja kota
  3. Polska posłanka pogrążyła się w żałobie. Straciła wierną przyjaciółkę
  4. Zaatakował psa w lesie i uciekł. Właściciele zwierzaka szukają sprawcy
  5. Nie żyje najsławniejsze zwierzę z zoo. Jego historia wprawia w osłupienie
  6. Znalazła przy drodze czarny worek. Kiedy do niego zajrzała, zaniemówiła. Szczegóły porażają

Źródło: cesarsway.com, psy.pl

Następny artykuł