bulterier i właściciel
Źródło: twitter.com/Arbuziasty1

Kraków. Bulterier zaatakował mniejszego psa. Właściciel nie okazał skruchy, rzucił się na kamerzystę

22 Sierpnia 2020

Bulteriery uchodzą za agresywne psy. Nie pomaga tutaj ich aparycja, rozmiar ani siła. Wiele osób podkreśla, że te zwierzęta nie zasłużyły na swoją reputacje. To po prostu aktywne czworonogi, które rozpiera energia. Jeśli właściciele i hodowcy nie socjalizują ich odpowiednio, ani nie zapewniają im odpowiedniej ilości ruchu potrafią reagować agresją. Jak widać na nagraniu właściciel nie umie kontrolować nawet siebie, a co dopiero wymagającego psa.

Bulterier rzucił się na mniejszego psa. Czasem zwierzęta reagują niewspółmiernie mocno na różne bodźce. Jak wynika z wymiany zdań z drastycznego nagrania, mały czworonóg miał szczekać na agresywne zwierzę. Do incydentu doszło w Krakowie na ogrodzonym wybiegu dla psów w okolicy 24 numeru przy ulicy 2 Pułku Lotniczego. W sprawie złożono już zawiadomienie na policji. Bulterier uznawany jest w Polsce za rasę niebezpieczną. Właściciele takich zwierząt powinni otrzymać zezwolenie na hodowle z urzędu gminy.

Maleńki buldog francuski chce przestraszyć olbrzymiego doga. Efekt jest niespodziewanyMaleńki buldog francuski chce przestraszyć olbrzymiego doga. Efekt jest niespodziewanyCzytaj dalej

Bulterier zaatakował małego pieska

Atakowany zwierzak przeraźliwie piszczał. Nie stanowił dla agresora żadnego zagrożenia. Bulterier złapał go za pysk i zacisnął szczęki, nie chciał wypuścić go z uścisku, szarpał głową. Zdarzenie wygląda naprawdę groźnie. Właściciele próbowali rozdzielić czworonogi, sytuacji przyglądali się przechodnie, jeden z nich wyciągnął telefon i nagrywał całe zajście. Przekazywał też właścicielowi napastliwego, niebezpiecznego psa instrukcje, odnośnie tego, jak skłonić go do rozluźnienia uścisku silnych szczęk. Bulterier prowadzony był bez kagańca ani smyczy. Mimo że sytuację miała miejsce na wybiegu dla psów, nie wszystkie czworonogi mogą być puszczane wolno, pomiędzy innymi zwierzętami. Jeśli mamy do czynienia z agresywnym osobnikiem, unikamy miejsc, w których może dojść do takich incydentów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała
2. Zauważyła, że jej kotka inaczej się zachowuje. Gdy weterynarz spojrzał na zdjęcie, wszyscy zdębieli
3. Kobieta spędziła noc w schronisku w sali z psem. Powód przyprawia o łzy

Właściciel bulteriera zaatakował kamerzystę

Gdy udało się rozdzielić psy, a raczej gdy bulterier wypuścił z pyska swoją ofiarę, między mężczyznami wywiązała się wymiana zdań. Nagrywający zdarzenie stwierdził, że opiekun niebezpiecznego zwierzęcia powinien zareagować od razu na jego zachowanie. Wówczas właściciel bulteriera agresywnie odpowiada. "Ale zamknij ***! Znasz się na psach?!". Wywiązała się wymiana obelżywych uwag, odpowiedzialny za zajście mężczyzna, nie widział w nim swojej winy. Wyzywał także kundelka, który jego nieodpowiedzialności prawie przepłacił życiem - "G***niarz szczekał na mojego psa!" stwierdza. Dowolne zachowanie malucha nie usprawiedliwia jednak takiej reakcji. W końcu kamerzysta wulgarnie kazał mu opuścić park. W tym momencie właścicielowi agresywnego czworonoga puściły wszystkie hamulce. Wraz z bulterierem rzucili się na nagrywającego zdarzenie i powalili go na ziemię. Film w tym momencie się urywa. Nagranie ukazało się na twitterze, dziennikarze, którzy nagłośnili sprawę złożyli zawiadomienie na komendzie policji. Ze względu na bardzo brutalną i wulgarną treść postanowiliśmy nie publikować filmu, zainteresowane osoby mogą znaleźć go w serwisie, w którym pierwotnie się ukazał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu jest lis. 90% osób poddaje się po 30 sekundach
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody
  4. Mops po raz pierwszy poznaje jeża. Reakcja jedyna w swoim rodzaju
  5. Martwe ptaki w fontannie braniewskiego. Dzieci się tam kąpią, psy piją wodę, uważajcie
  6. Prawie połowa Polski o krok od czerwonych alterów. Ostrzeżenia są bardzo poważne

źródło: gazeta.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł