Bulterier bez oka
Źródło: Instagram/khbubbles

Zaopiekowali się rannym bulterierem, który stracił oko. Metamorfoza psa zachwyca

17 Czerwca 2020

Bulterier o imieniu Bubbles jest suczką po przejściach. Pierwsi właściciele psa pobili go młotkiem i postrzelili. W wyniku obrażeń, czworonóg stracił jedno oko. Wydawałoby się, że życie psiaka legło w gruzach, jednak pewnego dnia suczkę spotkało ogromne szczęście - została adoptowana przez kochającą rodzinę. Zwierzę przeszło niesamowitą przemianę! W niczym nie przypomina już przerażonego psa, któremu człowiek zgotował piekło na ziemi.

Bubbles jest bulterierem po traumatycznych przejściach. Jej pierwsi właściciele zaatakowali suczkę w sposób, którego brutalność przechodzi wszelkie pojęcie. Pobita młotkiem i postrzelona suczka trafiła do schroniska, gdzie od razu zajęli się nią weterynarze i wolontariusze. Zwierzak miał wtedy niecałe sześć miesięcy. Całe szczęście Bubbles nie musiała długo czekać na znalezienie kochającego domu i prawdziwej rodziny.

Bulterier bez oka ledwo uszedł z życiem, teraz jest gwiazdą Instagrama

Weterynarze nie byli w stanie uwierzyć w okrucieństwo, którego doświadczył pies. Gdyby nie oni oraz wolontariusze schroniska, suczka nie miałaby szans na przeżycie. Przeszła szereg operacji, powoli zaczęła wracać do zdrowia. Do pełni szczęścia brakowało jej tylko prawdziwego domu...

Chciał poddać szczeniaka po wypadku eutanazji. Tłumaczenia właściciela są wstrząsająceChciał poddać szczeniaka po wypadku eutanazji. Tłumaczenia właściciela są wstrząsająceCzytaj dalej

Po przejściu huraganu Harvey wiele zwierzaków znalazło się bez dachu nad głową i trafiło do przytułków. Rodzina Blamchardów pomagała w tej trudnej sytuacji w ramach wolontariatu w schronisku, w którym przebywała mała Bubbles. Kiedy poznali uroczego bulteriera nie mieli najmniejszych wątpliwości - suczka musiała zostać nowym członkiem rodziny. Mimo traumatycznych doświadczeń, pies jest niezwykle przyjacielsko nastawiony do ludzi, uwielbia zabawy z innymi psiakami oraz tryska energią! Nowi opiekunowie suczki założyli jej nawet konto na Instagramie, które w zatrważającym tempie poszerza grono swoich obserwujących. Widok szczęśliwej Bubbles sprawia, że od razu robi się cieplej na sercu i pojawia się światełko nadziei - są ludzie dobrej woli, którym nie jest obojętny los zwierzaków.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właściciel pochował swojego pupila. Następnego dnia wydarzył się prawdziwy cud
2. Na obrazku ukrył się ptak, który nie pasuje do reszty. Jedynie 3% osób widzi go już w pierwszej minucie

Bublles ma już trzy lata, od ponad dwóch żyje pod opieką kochającej rodziny. Przed nią jeszcze wiele cudownych chwil.

Pamiętajcie - jeżeli jesteście świadkami przemocy wobec zwierząt, reagujcie. Zdarzenie możecie zgłosić na numer 112 albo do lokalnej organizacji pro zwierzęcej. Nie pozwólmy na krzywdę niewinnych stworzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

???? LOVE is LOVE ???? #pride #pridemonth

Post udostępniony przez Bubbles (@khbubbles)

Uśmiech praktycznie nie schodzi z pyszczka bulterieraUśmiech praktycznie nie schodzi z pyszczka bulteriera
Instagram/khbubbles

Bubbles zmienił się nie do poznania!Bubbles zmienił się nie do poznania!
Instagram/khbubbles

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. Syn Zenka Martyniuka został porwany dla okupu. Gwiazdor disco polo postanowił go odbić bez pomocy policji
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Niewyobrażalna tragedia w Malborku. 30-latka nie żyje

Źródło: wprost.pl

Następny artykuł