buldożek francuski patrzy w aparat
Źródło: instagram.com/ cashewthefrenchie

Buldożek francuski bardzo chce jeść. Urządził pani przezabawną awanturę

24 Listopada 2020

Buldożek francuski przez prawie 3,5 godziny nie dawał swojej właścicielce spokoju. Mały piesek był głodny i domagał się dodatkowej porcji pokarmu. Kobieta nie miała zamiaru ustąpić awanturującemu się zwierzakowi.

Buldogi francuskie opisywane są jako z natury wesołe i przyjacielskie zwierzaki. Często podkreśla się fakt, że podobnie jak husky, potrafią one być całkiem "rozgadane". Z uwagi na fakt, że nie są zbyt wielkimi fanami wysiłku fizycznego, a uwielbiają jeść, właściciele muszą dbać o ich dietę i przestrzegać wyznaczonych godzin posiłków, nawet wtedy, gdy pies robi im sceny takie jak maluch widoczny na tym krótkim filmiku.

Brak słów, wyrzucili psa z 8 piętra. Nie przeżył, kara dla właściciela brzmi jak ponury żartBrak słów, wyrzucili psa z 8 piętra. Nie przeżył, kara dla właściciela brzmi jak ponury żartCzytaj dalej

Buldog francuski domagał się jedzenia

Zwierzak nie pozwalał sobie wytłumaczyć, że przed chwilą dostał sporą miskę pokarmu, a do następnej pory karmienia jeszcze daleko. Nie miał zamiaru poddać się, dopóki właścicielka nie rzuci swoich zajęć i nie zajmie się przygotowywaniem mu jedzenia. Kobieta zgodziła się nawet poczęstować go kilkoma płatkami śniadaniowymi, jednak to tylko mocniej rozbudziło apetyt buldożka francuskiego.

Kobieta próbowała wszystkiego: na początku tłumaczyła psu, że na posiłek będzie musiał jeszcze chwilę zaczekać. Czworonóg na jej wyjaśnienia reagował, tupiąc przednimi łapami po płytkach posadzki. Później, gdy uległa mu dając kilka płatków, pies zaczął szczekać i piszczeć, domagając się dania głównego po tej drobnej przystawce.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Policjant w mroźną noc znalazł w rowie porzuconego jamnika. Ktoś zrobił mu niewybaczalną rzecz, skazując na śmierć
2. Skarbówka ma prezent dla Polaków. Do portfela może trafić 3250 złotych, wszystko dzięki nowej uldze podatkowej
3. Dramatyczna sytuacja schroniska Kundelek. Potrzeba domów tymczasowych, pracownicy chorują, nie ma kto zajmować się zwierzakami

Uparty buldog

Całość robi przezabawne wrażenie. Mimo że maluch jest oburzony, wywołuje u człowieka raczej uśmiech niż irytację. To właśnie ten śmieszny upór, połączony z zabawnym wyglądem i zachowaniem, sprawiają, że psiak uchodzi za idealnego towarzysza rodziny. Do tego dochodzi jeszcze miłość, jaką ten mały piesek darzy ludzkie dzieci.

Jego niewielkie rozmiary, oraz zamiłowanie do spędzania czasu z właścicielem na kanapie, sprawiają, że uważany jest także za idealnego zwierzaka do nawet niewielkiego mieszkania.

ZOBACZ FILMIK:

Porażający materiał w Uwaga! TVN. 60 skrajnie zaniedbanych psów odebrane lekarce weterynariiPorażający materiał w Uwaga! TVN. 60 skrajnie zaniedbanych psów odebrane lekarce weterynariiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Ferie 2021: wszystko już jasne. Gowin potwierdził wiadomość ws. sezonu zimowego
  3. "Myślałem, że to owczarek lub husky". Mężczyzna uratował zwierzę, ale nie był to pies
  4. Suczka nie przestawała lizać właścicielki po nosie. Próbowała ją ostrzec, wizyta u lekarza wyjawiła całą prawdę
  5. Kotka zamieszkała w Kościele. Po jej śmierci księża zdecydowali się na piękny gest
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Nie mogli uwierzyć w tajemnicze znalezisko na środku pustyni. Olbrzymi metalowy monolit dziełem kosmitów?

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł