Czy suczka podskoczy ze strachu?
Źródło: youtube/ Elvis and Khaleesi

Puścili buldogom film z dreszczykiem. Kto by przewidział, że zareagują w taki sposób

14 Sierpnia 2020

Buldogi obejrzały wspólnie "Obecność" - jeden z najpopularniejszych horrorów ostatniej dekady. Ich właściciele byli bardzo ciekawi, jak ich czworonożni przyjaciele zareagują na straszne sceny, które znienacka pojawią się na ekranie telewizora. Niepokojący seans został uwieczniony na wideo. Czy psiaki miały cykora?

Buldogi o wdzięcznych imionach Elvis i Khaleesi zostały zaproszone na niepowtarzalny seans za pozwoleniem swoich opiekunów. W ciągu ostatnich dni uwagę internautów przykuło niezwykłe wideo z udziałem dwóch buldogów. Uroczym pieskom został pokazany fragment filmu "Obecność 2" z 2016 roku. Dzieło reżyserii James Wana jest uważany przez wielu krytyków filmowych i pasjonatów horrorów za jeden z najstraszniejszych filmów, jakie powstały w drugiej dekadzie XXI wieku.

Czy Twój pies jest buntownikiem? Naukowcy już wiedzą, dlaczego pupile stroją fochyCzy Twój pies jest buntownikiem? Naukowcy już wiedzą, dlaczego pupile stroją fochyCzytaj dalej

Buldogi śledziła uważnie losy bohaterów

Już od pierwszych sekund nagrania widać, że buldogi doceniły kunszt reżyserski i grę aktorów, którzy występowali w "Obecności 2". Pupile oglądały film z zafascynowaniem i dosłownie nie potrafiły odkleić się od telewizora. Co prawda, Khaleesi była już dużo lepiej zaznajomiona z historią horroru, gdyż jej opiekunowie pokazali jej także poprzednią część. Jednakże, druga część kinowego hitu zaaferowała ją równie mocno, co jedynka.

DZISIAJ GRZEJE:1.Dog niemiecki zrobił awanturę, bo nie dostał jedzenia na czas. Właściciele płakali ze śmiechu
2. Szczeniak był w okropnym stanie. Nie mógł uwierzyć, kto przyszedł go adoptować


Buldogi nawet na sekundę nie spuściły z oczu bohaterów, którzy zmagali się z niewytłumaczoną obecnością zjawy w straszliwym domu. Khaleesi próbowała ostrzegać aktorów! Suczka groźnie warczała i prychała w chwilach, gdy z ciemności wyłaniała się przerażająca postać. Trzeba przyznać, że słodka buldożka spisała się na medal i reagowała dokładnie w tych momentach, gdy zło niespodziewanie objawiało się na ekranie. Elvis nie był aż tak rozemocjonowany, co jego przyrodnia siostra. Ze spokojną miną obserwował film i zapewne rozmyślał nad tym, dlaczego bohaterowie ciągle wpadają w zastawione pułapki i sami pchają się w niebezpieczne miejsca. Takich opanowanych krytyków filmowych niezwykle się ceni w świecie kina, jednak to Khaleesi zawładnęła sercami internautów, którzy zaśmiewali się z rozbrajającej reakcji suczki. Nie możemy doczekać się kolejnego seansu!

ZOBACZ NAGRANIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Liczba psów, jaką widzisz, zdradza o Tobie wszystko. Ilu się doliczyliście?
  2. Wyrzucili noworodka na śmietnik, bo ich rozczarował. Nawet go nie nazwali. Dziecko znalazł i uratował sprzątacz
  3. Pieski poznały nowego członka rodziny, czekały na to aż 9 miesięcy. Ich reakcja chwyta za serce
  4. Jaką rasą kota jesteś? Quiz powie prawdę o Tobie
  5. Zostawił owczarka niemieckiego w hotelu dla psów. 2 tygodnie później wydarzyła się okropna rzecz
  6. Polska gwiazda zdradziła, ile zapłaciła za wczasy. Nie zostawiła na Chałupach suchej nitki

Źródło: kochamyzwierzeta.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł