Buldożek poważnie się zirytował
Źródło: youtube/cashewthefrenchie

Buldog francuski jest wściekły na swoją panią. Poszło o jedzenie, nagrała przezabawny protest

26 Sierpnia 2020

Buldog francuski o imieniu Cashew porządnie się wkurzył, kiedy jego opiekunka jadła w jego obecności. Okrąglutki psiak nie znosi sprzeciwu, gdy głód zagląda mu do brzuszka, dlatego postanowił zastosować protest, żeby wymusić na kobiecie wcześniejszą kolację. Czy mu się to udało?

Buldog francuski to niebywały amator przysmaków i karmy we wszystkich możliwych smakach. Psiak nie jest wybredny, zwyczajnie tak bardzo lubi jeść, że mógłby to robić przez cały czas. Niestety, jego opiekunka nie podziela jego zainteresowań kulinarnych, patrząc na jego wciąż powiększające się ciałko, dlatego postanowiła wprowadzić mu dietę odchudzającą. Czworonóg nie był tym pomysłem zachwycony, co widać po jego zabawnej reakcji.

Nagranie z przetwórni drobiu doprowadza do łez. Dwa razy zastanowisz się, zanim kupisz kurczaka na obiadNagranie z przetwórni drobiu doprowadza do łez. Dwa razy zastanowisz się, zanim kupisz kurczaka na obiadCzytaj dalej

Buldog francuski zaprotestował

Pewnego dnia Cashew dostrzegł, że jego Pani je w jego obecności coś, co wyglądało na wyjątkowo apetyczne danie. Psiak wyczekiwał, że sam także coś dostanie, lecz kiedy kobieta powiedziała mu w dosadny sposób, że pora obiadu jeszcze nie nadeszła, pupil śmiertelnie się obraził. Biszkoptowy buldog francuski nie odezwał się do niej ani słowem, lecz swoim zabawnym zachowaniem dawał znać, że czeka na przeprosiny. Cóż, mały kawałeczek jedzenia także rozwiązałby ten problem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Po 4 dniach oddali suczkę z powrotem do schroniska. Wolontariusze zdębieli, gdy usłyszeli, dlaczego, chodziło o dzieci
2. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy
3. Koń umierał, właściciele nie mogli sprowadzić pomocy. Dramat w polskim gospodarstwie

Właścicielka była już przyzwyczajona do tego, że jej czworonożny przyjaciel często stroi fochy, gdy nie otrzymuje tego, czego żąda. Postanowiła nagrać protest swojego podopiecznego i podzielić się nim z innymi użytkownikami sieci ku przestrodze. Na nagraniu widać, że piesek niecierpliwi się, gdy opiekunka próbuje mu wytłumaczyć, że najbliższa pora posiłku nadejdzie dopiero za dwie godziny. Zirytowany buldożek prycha, skacze po kuchni i natarczywie wpatruje się w swoją panią.

- Wcale nie głodujesz - mówi kobieta, gdy pies udaje, że prawie omdlewa z głodu.

Niestety, ponaglenia i wybuchy złości Cashewa nie przynoszą spodziewanych efektów - buldog francuski nie ma innego wyboru, jak cierpliwie poczekać na kolację.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu ukrywa się panda. Zagadka dla największych bystrzaków, tylko 8% osób potrafi ją znaleźć
  2. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
  3. Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Zrobili kotu specjalne łóżeczko. Niebywałe, co zrobił mruczek
  6. Ewakuacja ponad 3 tys. osób. Nie mają wyjścia, ratują swoje życie. Europejski dramat poraża

źródło: youtube.com

Następny artykuł