koń i buldog francuski
Źródło: youtube.com/ubermongolianbeef

Buldog francuski poznaje konia. Maluch nie może powstrzymać ekscytacji

18 Listopada 2020

Buldog francuski, który po raz pierwszy zobaczył konia, po prostu nie mógł pohamować szczęścia. Widok ogromnego, majestatycznego zwierzęcia wzbudził w małym piesku niesamowite emocje! Wszystko zostało nagrane, a wideo obejrzano już ponad 5,5 miliona razy.

Uroczy buldog francuski natrafił na spacerze na dość nietypowy widok. Nigdy wcześniej nie zdarzyło mu się spotkać na swojej drodze konia. Mieszkający w Nowym Jorku psiak podczas jednego ze spacerów zauważył jednak pracującego w policji rumaka i po prostu nie mógł przejść obok niego obojętnie.Wideo sprawia, że uśmiech sam pojawia się na twarzy!

Winny mógł być tylko jeden. Husky pokłóciły się o bałagan, przekomiczne wideo rozbraja na łopatkiWinny mógł być tylko jeden. Husky pokłóciły się o bałagan, przekomiczne wideo rozbraja na łopatkiCzytaj dalej

Buldog francuski spotyka konia

Spotkania między różnymi gatunkami zwierzaków zawsze są interesujące, jednak nie zawsze kończą się dobrze. Ale przypadkową schadzkę małego buldożka z policyjnym koniem można zdecydowanie zaliczyć do udanych!

Całą sytuację zarejestrował przechodzień, który akurat wracał z lunchu do biura. Nagranie ma już kilka dobrych lat, jednak ostatnio znów zaczęło pojawiać się w rozmaitych serwisach. Widać na nim, jak mały buldog francuski, bezpiecznie przypięty do smyczy właściciela, nie potrafi przejść obojętnie obok konia znajdującego się za barierkami.

Widzimy, jak mały piesek najpierw ostrożnie podchodzi do przechylającego się za barierkę konia i staje na tylnych łapkach, by powąchać nieznanego przybysza. Gdy koń nachylił się do buldożka, ten onieśmielony odskoczył, jednak nie zamierzał poddać się tak łatwo. Najwyraźniej krótkie obwąchanie zwierzaka wystarczyło mu do stwierdzenia, że ze strony zwierzęcia nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo, bo po chwili zbliżył się ponownie.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Różal zarzuca Świerzyńskiemu, że porzucił chorego konia. "Złotówki na jego leczenie nie przeznaczył"
2.Ryszard Rynkowski w niezwykły sposób pomógł Annie Dymnej. Poświęcenie wokalisty robi wrażenie
3. Dlaczego kot drapie po misce? Prawda może cię zdziwić

Spotkanie buldoga francuskiego z koniem

Buldog francuski kilka razy zbliża się do pyska konie, by go powąchać, za każdym razem z ekscytacji odskakując w piruetach! Zgromadzeni wokół ludzie nie mogą powstrzymać śmiechu i obserwują całą uroczą sytuację. Piesek wyraźnie zachęca konia do zabawy, a sam bawi się przednio, co chwilę podchodząc do niego i odskakując z powrotem.

Zauroczony buldożek zdecydowanie zainteresował także swojego nowego przyjaciela, który z ogromną delikatnością pozwala się obwąchiwać i dawać sobie buziaki. Zobaczcie sami, to wideo jest idealne na poprawę humoru!

ZOBACZ WIDEO:

Dlaczego kot drapie po misce? Prawda może cię zdziwićDlaczego kot drapie po misce? Prawda może cię zdziwićCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Ogromne oburzenie po słowach premiera. Padły ostre słowa z Zakopanego. Wszystko przez ferie
  3. Krnąbrny syn Zenka Martyniuka wyjechał na terapię ze szczeniakami? Wybrał bardzo egzotyczne miejsce
  4. Kiedy pies zobaczył śpiące dziecko, mógł zrobić tylko jedno. Piękne nagranie, prawdziwy przyjaciel
  5. Chcą wprowadzić barbarzyński zakaz w Chinach. Chodzi o spacery z psami, tak źle jeszcze nie było
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Wielki skandal w Watykanie. Papież Franciszek polubił zdjęcie "dla dorosłych" na Instagramie, wszczęto śledztwo

źródła: woofwoof.tv

Następny artykuł