Cashew
Źródło: youtube/rumble viral

Buldog francuski strzelił focha wszechczasów. Opiekunka z trudem pohamowała śmiech

15 Września 2020

Buldog francuski o imieniu Cashew słynie ze swojego płomiennego temperamentu i niechęci do kompromisu. Okrąglutki psiak wielokrotnie sprzeczał się ze swoją właścicielką o kwestię przymusowej diety, którą został objęty, lecz najgorsze miało dopiero nadejść. Tym razem puściły mu wszelkie hamulce i postanowił wygarnąć kobiecie, co tak naprawdę myśli o jej metodach wychowawczych. Atak śmiechu gwarantowany!

Buldog francuski nazywany Cashew to główny bohater pewnego wideo, które z prędkością światła zdobyło wielką popularność na platformie Youtube. Biszkoptowy psiak zasłynął dzięki buntowniczej postawie, którą nie wstydzi się pokazać przed swoją panią, gdy domaga się lepszego traktowania. Cashew ma wysokie wymagania, dlatego pragnie, żeby jego właścicielka okazała mu zasłużony szacunek. Czworonóg uznał, że najlepszym sposobem na zakomunikowanie wygórowanych żądań jest strzelenie epickiego focha! Trzeba przyznać, że naprawdę dał czadu!

Wyciekło makabryczne nagranie z polskiej fermy futrzanej. Łzy same cisną się do oczuWyciekło makabryczne nagranie z polskiej fermy futrzanej. Łzy same cisną się do oczuCzytaj dalej

Buldog francuski nakrzyczał na swoją panią

Każdego dnia właścicielka obrażalskiego pieska o imieniu Cashew ma ciężki orzech do zgryzienia. Chociaż karmi go najlepszymi przysmakami, poświęca mu dużo czasu, przytula, głaszcze czy zaprasza na wspólne spacery, to mimo wszystko czworonóg nigdy nie jest w pełni zadowolony ze standardów "obsługi". Oprócz Cashewa, kobieta ma także pod opieką drugiego buldoga francuskiego - Mel. Siostra urodzonego buntownika jest jego całkowitym przeciwieństwem, dlatego zawsze z wdzięcznością wpatruje się w swoją opiekunkę i docenia każde jej staranie. Najwidoczniej Cashew nie potrafił znieść faworyzowania w rodzinie, dlatego pewnego dnia miarka się przebrała i w końcu wybuchnął ze złości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najbardziej niechciany pies w schronisku znalazł bratnią duszę. Ich wspólna historia wzrusza do łez
2.Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać

Psiak wreszcie dał upust nagromadzonym emocjom i pokazał jej, kto naprawdę tutaj rządzi. Niespodziewanie zaczął skakać po kuchni, wydając z siebie gniewne szczeknięcia i wpatrując się w kobietę z ewidentnym oburzeniem. Wydaje się, że psiak usiłuje zarzucić jej karygodne traktowanie zwierzaków. Gdyby potrafił mówić to z pewnością wyrzuciłby z siebie słowa: "Dlaczego nikt nie traktuje mnie tutaj poważnie?!". Wyrzuty Cashewa z pewnością przejdą do historii. Buldożek strzelił focha w tak przezabawny sposób, że aż ciężko uwierzyć, że improwizował!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  4. Najpopularniejszy kociak podbija internet! Ma więcej obserwujących niż Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska
  5. Golden retriever popisywał się przed tłumem w parku. Właściciel o mało nie schował się pod ziemię ze wstydu, jest wideo
  6. Weszli do opuszczonego domu w środku lasu. Wewnątrz znaleźli rzeczy, o których nawet im się nie śniło

źródło: youtube.com

Następny artykuł