Buldożek zrobił coś niewyobrażalnego
Źródło: youtube/kvue

Buldog francuski i jego niewiarygodny talent. Internauci oniemieli z zachwytu, wideo

1 Sierpnia 2020

Buldog francuski zaskoczył swoją właścicielkę. Kobieta nie spodziewała się, że jej ukochany pupil może pochwalić się tak niespotykanym talentem. Internauci oszaleli na punkcie psiaka po obejrzeniu jego występu na Youtubie.

Buldog francuski to sympatyczny pies małej rasy, choć sprawia wrażenie muskularnego i silnego przez swoją korpulentną budowę. Zwierzaki te mają nieskomplikowaną osobowość, dlatego od połowy XIX wieku za sprawą swojego przyjaznego usposobienia i nadzwyczajnego wyglądu, przypominającego nietoperza szybko stały się ulubieńcami szlachty w Europie. Buldożki nie przejawiają instynktu łowieckiego, dlatego ich właściciel nie musi się bać, że straci swojego pupila z oczu, kiedy ten pobiegnie w pogoń za mniejszymi zwierzętami. Okazuje się jednak, że jeden z przedstawicieli tej rasy może pochwalić się zupełnie odmiennym talentem, o który nikt by go nie podejrzewał.

Przywiązali foksteriera łańcuchem do ściany na lata. Nagrano moment uwolnienia, pies popłakał sięPrzywiązali foksteriera łańcuchem do ściany na lata. Nagrano moment uwolnienia, pies popłakał sięCzytaj dalej

Buldog francuski zadziwił wszystkich

Buldogi francuskie uchodzą za pieski kanapowe, które najbardziej w świecie lubią robić sobie drzemki i przytulać się ze swoim właścicielem. Niestety, opiekunowie psów tej rasy muszą brać pod uwagę fakt, że buldogi francuskie mogą mieć poważne problemy zdrowotne, wynikające z budowy ich czaszki. Mowa tu o trudności w oddychaniu. Pupile o nietoperzowatych uszkach mają bardzo wąską tchawicę, dlatego przyspieszony oddech przy wzmożonym wysiłku fizycznym może doprowadzić je do zadyszki. Z tego samego powodu buldogi raczej unikają szczekania. Niemniej jednak, piesek pewnej kobiety zaskoczył wszystkich miłośników tej rasy, dając niebywały występ.

DZISIAJ GRZEJE:1. Minister Szumowski ujawnił, kiedy powrócą surowe obostrzenia. Nie pozostawia złudzeń
2. Ojciec rzucił się na ratunek dziecku. Kamera nagrała niewyobrażalne sceny
3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie

Nagranie opublikowane na platformie Youtube w oka mgnieniu stało się hitem Internetu. Przedstawia ono zabawną scenę - opiekunka buldoga francuskiego kieruje się w stronę swojego samochodu, gdzie w środku czeka na nią jej podopieczny. Już od pierwszych sekund filmu można usłyszeć, jak jej pupil wydaje z siebie donośny dźwięk, przypominający ludzki tenor! Buldożek śpiewa i nie przejmuje się nagminnymi prośbami swojej właścicielki, o to, żeby był ciszej. Wydaje się, że to nie pierwszy raz, kiedy psiak poczuł muzykalny zew i zdecydował dać pokaz swoich niewiarygodnych umiejętności wokalnych. O nietypowym koncercie Waltera, bo tak nazywa się zwierzak z nagrania, wkrótce usłyszał cały świat dzięki stacjom telewizyjnym, które przeprowadziły wywiad z właścicielką niesamowitego czworonoga. Co zaskakujące, Walter śpiewa tylko wtedy, kiedy jest zły na swoją opiekunkę! Kobieta wyznała, że jej podopieczny najbardziej denerwuje się wtedy, kiedy musi czekać na jedzenie albo jego pani nie poświęca mu wystarczająco dużo uwagi. Internauci, którzy obejrzeli nagranie byli jednogłośni - buldożek francuski z powodzeniem mógłby zastąpić niejednego wokalistę. Niektóre osoby wróżyły mu nawet świetlistą karierę w operze. Sam zobacz!

ZOBACZ NAGRANIA:

Zobacz drugie wideo na serwisie Youtube

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie zmiany dla planujących wesela? Łukasz Szumowski w końcu zabrał głos
  2. Ze strachem podchodził do wanny, gdy nagle pojawił się drugi kot. Nagranie błyskawicznie stało się hitem internetu
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Japończycy mają wizję na 2040 rok. Wiadomo, co ze zwierzętami na świecie
  5. Mężczyzna wskoczył do wodnego zbiornika w zoo. Wszystko się nagrało
  6. Doberman zaczął biec w kierunku dziewczynki. Wszystko się nagrało
  7. Już dziś. Dzień, na który tysiące Polaków czekało od miesięcy

Źródło: youtube.com

Następny artykuł