Czy bohaterowie horroru posłuchają się rad buldoga?
Źródło: screenshot z rumble/Khaleesi12

Buldog został przyłapany na oglądaniu telewizji. Reakcja psa na straszną scenę zaskakuję

26 Maja 2020

Buldog został przyłapany na oglądaniu telewizji. Kiedy na ekranie zaczęły dziać się straszne rzeczy, pies zareagował. Buldog przejął się losem bohaterów, co uwiecznił na kamerze jego właściciel. Reakcja psa trafiła do sieci, gdzie stała się hitem! Zobaczcie jak pies zareagował na horror. Czy właściciele powinni pozwalać mu oglądać takie programy?

Khaleesi to buldog, który wolne chwile spędza na oglądaniu telewizji. Szczególnie upodobał sobie śledzenie losów bohaterów horrorów. Tak mocno wciągnął się w oglądanie pewnego filmu, że zapomniał o tym, że wydarzenia nie dzieją się naprawdę!

Buldog lubi horrory

W serwisie Rumble zostało opublikowane fantastyczne wideo, które pokazuje, jak powinno się oglądać dobre filmy. Buldog tak mocno wciągnął się w fabułę horroru, że zaczął pomagać jego bohaterom! W niewiarygodny sposób pies wyczuwa nadejście demona na ekranie. Zanim to się stanie, czworonóg ostrzega aktorów przeraźliwym i głośnym szczekaniem. Co ciekawe, tylko w scenach "z dreszczykiem" buldog jest tak aktywny. Przez resztę filmu Khaleesi zachowuje się bardzo grzecznie. Niestety, bohaterowie "Obecności" raczej nie usłyszą wskazówek dzielnego buldoga.

Film z czworonogiem zachwycił internautów. Znalazł także uznanie w środowisku fanów tego gatunku filmowego.

- Piesku, spokojnie, daj spokój. Przez lata krzyczałem na bohaterów, by nie udawali się w tamte miejsca. Na nic się to nie zdało. I tak nie przeżyli – czytamy w komentarzu pod wideo.

Khaleesi docenia nie tylko sztukę grozy. Uwielbia spędzać czas przed ekranem telewizora, oglądając także kanał National Geographic, także serial American Horror Story. W przeciwieństwie do jego właścicieli - buldog docenia reklamy. Zawsze je ogląda z rosnącym zaciekawieniem.

Czy Wy również oglądacie filmy z czworonogami?

DZISIAJ GRZEJE:1. Tysiące osób pokochały nową rasę psów. Cockapoo to niezwykła krzyżówka

2. Na zdjęciu ukrywa się dzika pantera. 85% osób poddaje się już po chwili szukania

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ FILM:

zobacz film

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minka biegła 40 km do umierającego właściciela, a potem koczowała pod jego drzwiami. Wystosowano dramatyczny apel, łzy same lecą
  2. Niezwykłe zachowanie psa przed każdym posiłkiem. Nagranie chwyta za serce
  3. 60-letni mieszkaniec Łodzi zabił małego szczeniaka. Tłumaczenia porażają
  4. Zainstalowała kamerę w domu, aby zobaczyć, co robi jej kot. Gdy obejrzała nagranie, nie mogła powstrzymać łez
  5. Pies codziennie przemierza wiele kilometrów, aby dojść w ważne dla niego miejsce. Powód chwyta za serce
  6. 12-letni chłopiec pozował do zdjęcia. Nagle za nim pojawił się niedźwiedź. Ojciec wszystko nagrał

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł