buldog
Źródło: youtube.com/Jamynne Bowles

Buldog jest głuchy. Jednak kiedy zaczyna grać muzyka, zaczyna wyczyniać niesamowite rzeczy

19 Sierpnia 2020

Buldog nie słyszy, na szczęście znalazł sobie kochającą właścicielkę, która bardzo o niego dba i dokumentuje ich wspólne życie. Kiedy nagrała filmik, który szybko okrążył sieć, na pewno nie spodziewała się, że stanie się takim hitem. Wszystko przez nietypowe zachowanie niesłyszącego psa. Zobaczcie sami!

Buldog o imieniu Winston jest głuchy, co zupełnie nie przeszkadza mu żyć szczęśliwie wraz ze swoją właścicielką. Kobieta uratowała go i postanowiła dać mu szansę na lepsze życie. Psiak najwyraźniej jest otoczony wspaniałą opieką i cieszy się życiem ze swoją panią - wystarczy spojrzeć na poniższe wideo. Gdy znajoma jego ukochanej właścicielki zaczyna grać na gitarze i śpiewać... głuchy pies daje prawdziwe show!

Przywiązali foksteriera łańcuchem do ściany na lata. Nagrano moment uwolnienia, pies popłakał sięPrzywiązali foksteriera łańcuchem do ściany na lata. Nagrano moment uwolnienia, pies popłakał sięCzytaj dalej

Głuchy buldog tańczy

Na wideo widzimy, jak kobieta zaczyna grać na gitarze bluesową piosenkę. Buldog, który przecież nie słyszy, nie zamierza przegapić takiej okazji do występu! Winston siada na podłodze zupełnie jak człowiek, po czym... zaczyna się kołysać w przód i w tył w rytm muzyki i saneczkuje po dywanie. Właścicielka nie może powstrzymać ataku śmiechu na widok tak pełnego radości tańca. Głuchy buldog może i nie słyszy muzyki, ale na pewno czuje wibracje i świetnie odnajduje się w bluesowych rytmach.

W komentarzach pojawiło się wiele wątpliwości dotyczących stanu zdrowia psiaka. Saneczkowanie u psów kojarzy się bowiem z pasożytami lub zapaleniem gruczołów okołoodbytowych. Właścicielka pospieszyła jednak z wyjaśnieniami i zapewniła, że Winston jest zupełnie zdrowy, a jego nietypowy taniec to po prostu czynność, która sprawia mu przyjemność!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opada
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie

Tańczący pies

Wideo z roztańczonym buldogiem okrążyło sieć, a komentujący dosłownie zakochali się w głuchym piesku. Widać, że mimo swoich problemów ze słuchem, Winston ma się świetnie i jest otoczony odpowiednią opieką. Wideo śmieszy podwójnie przez tłumiony śmiech właścicielki i przez drugiego psa leżącego obok Winstona i spoglądającego na niego z dezaprobatą. Trzeba przyznać, że buldog ma świetne wyczucie rytmu - zwłaszcza jak na zwierzaka, który nie słyszy!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama kupiła w internecie wielkie jajko dla dzieci. Zamarli, kiedy coś zaczęło z niego wychodzić
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję
  4. Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieli
  5. Spacerowali z psem, gdy zobaczyli zawiązany worek. Wycieńczony kotek czeka na pomoc, każda złotówka się liczy
  6. Zła wiadomość dla wszystkich Polaków. Rząd szykuje nowy zakaz, ma obowiązywać od 25 sierpnia

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł