Buldog szalał z dzikim zwierzęciem
Źródło: screenshot z youtube/Jamie-Rae Fifield

Dzikie zwierzę wtargnęło na podwórko. Nieprawdopodobne, co zrobił mały buldog

18 Maja 2020

Buldog akurat bawił się na podwórku, gdy zobaczył pewnego gościa... Coś wyłoniło się z lasu i wcale nie chciało tam wrócić!

Jamie-Rae Fifield, właścicielka małego buldoga francuskiego o imieniu Ellie-Mae, wyszła na zewnątrz ze swoim pupilem. Pogoda była idealna na zabawy na świeżym powietrzu. Wokół domu było całkiem sporo dużej przestrzeni, więc pies mógł w pełni korzystać z wolności. Nagle czworonóg zorientował się, że na teren posesji wkroczył pewien nieproszony gość... Jak zareagował?

Buldog zaprzyjaźnił się z jeleniem

Na kanale Jamie-Rae Fifield na serwisie YouTube został opublikowany film przedstawiający całe to zdarzenie. Na podwórku pojawił się dziki jeleń, który nic sobie nie robił z obecności człowieka. Podekscytowany buldog zauważył przybysza, lecz w ogóle się nie przestraszył! Rogate zwierzę zafascynowało się obecnością czworonoga. Po kilku sekundach niepewności było już jasne, że rodzi się między nimi wielka przyjaźń! Buldog za wszelką cenę chciał pobawić się z większym kolegą.

Pies biegał po całym podwórku, a jeleń za nim! Nie potrafił go doścignąć, pościg był bardzo interesujący. W pewnym momencie właścicielka ukróciła zabawę i zawołała psa do siebie. Bała się, że wbiegnie do lasu i za chwilę będzie musiała szukać czworonoga.

Film obejrzano prawie 2 miliony razy! Wiele komentujących zwraca uwagę, że jeleń wcale nie był aż tak przyjacielsko nastawiony. Niektórzy twierdzą, że postawa dzikiego zwierzęcia zdradza mało przyjazne zamiary wobec psa.

- Zdajecie sobie sprawę, że jeleń mógł zdeptać czworonoga? Gdyby pies był nieco wolniejszy, film skończyłby się tragedią... – czytamy pod filmem.

DZISIAJ GRZEJE:1. Wstrząsająca wypowiedź radnego. Bezdomne zwierzęta czeka przerażający los?
2. Dagmara Kaźmierska przekazała radosną nowinę. Razem z Jackiem dawno nie byli tak szczęśliwi

Fifield odniosła się do słów krytyki, zapewniając, że leśne zwierzę wcale nie zachowywało się wrogo wobec buldoga. Było widać, że zabawa sprawia im wielką radość.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA:

Buldog bawił się z jeleniemBuldog bawił się z jeleniem
screenshot z youtube/Jamie-Rae Fifield

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna sadził kwiaty w ogrodzie. Podszedł do niego pies i nagle zrobił niebywałą rzecz. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. Włożyli golden retrievera do miski z wodą. Reakcja zwierzaka zaskoczyła właścicieli
  3. Szczeniak wrócił do domu cały brudny. Pyszczek zwierzaka rozczula
  4. Amstaff zaatakował dwa psy we Wrocławiu. 14-letnia dziewczynka próbowała obronić swojego pupila
  5. Kary za znęcanie się nad zwierzętami – powinni podwyższyć?
  6. Kupili buldoga w hodowli. Chwilę później odkryli wstrząsającą prawdę, byli załamani

Źródło: animalchannel.co

Następny artykuł