Saleta i buldożek
Źródło: Facebook/Adopcje Buldożków

Przemysław Saleta adoptował niepełnosprawnego buldoga. Ich zdjęcia chwytają za serce

17 Czerwca 2020

Buldog o imieniu Franek przeszedł w swoim życiu wiele. Psiakowi trzeba było amputować jedną łapkę, jednak pracownicy fundacji Adopcje Buldożków dołożyli wszelkich starań, żeby pies wrócił do jak najlepszej formy. Okazało się, że buldog ma ogromną wolę walki i siłę, a od niedawna również nowy dom! Skradł serce znanego polskiego boksera - Przemysława Salety. Czołowy twardziel ze światowych ringów zachwycił wszystkich swoją wrażliwością i miłością do zwierzaków.

Przemysław Saleta jest znany nie tylko ze swoich dokonań na ringu, lecz także z zaangażowania w działania charytatywne. Ostatnio słynny bokser pochwalił się światu nowym członkiem rodziny - adoptowanym buldożkiem. Psiak stracił jedną łapkę, jednak w niczym to nie przeszkodziło gwieździe sportu w tym, żeby zakochać się w zwierzaku. Stanowią teraz niezwykle zgrany duet, a ich wspólne zdjęcia są na prawdę chwytają za serce!

Przemysław Saleta adoptował buldoga

Dobre wieści przekazali pracownicy fundacji Adopcje Buldożków za pośrednictwem swojego funpage'u na Facebooku - Franio, jeden z uroczych podopiecznych fundacji trafił w dobre ręce. W psiaku zakochał się od wejrzenia Przemek Saleta! Okazuje się, że bycie znanym twardzielem i postrachem każdego ringu wcale nie wyklucza posiadania jednocześnie ogromnej wrażliwości oraz dobrej woli. Bokser o złotym sercu adoptował buldoga z niepełnosprawnością. W trakcie procesu adopcyjnego wykazał się ogromnym zaangażowaniem.

- Przemek był zdecydowany na adopcję od pierwszego dnia, bez problemu wypełnił wszystkie dokumenty, poddał się "przesłuchaniom" i wizytom, jesteśmy w ciągłym kontakcie i naprawdę wiemy, że Franek lepiej trafić nie mógł - relacjonują pracownicy fundacji.

W stołecznym zoo urodziło się zwierzę z gatunku wysokiego ryzyka. Maluch rośnie jak na drożdżachW stołecznym zoo urodziło się zwierzę z gatunku wysokiego ryzyka. Maluch rośnie jak na drożdżachCzytaj dalej

Franio niestety musiał mieć amputowaną jedną łapkę, jednak pełnemu energii buldożkowi w niczym to nie przeszkadza - uwielbia się bawić, a swoim optymizmem zarazi każdego. Przemek ma jeszcze drugiego psiaka, także buldog nie może narzekać na brak towarzystwa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, kamera nagrała wszystko 2. Listonosz podszedł do ogrodzenia, za którym czaił się owczarek niemiecki. Powalające sceny, kamera uchwyciła moment spotkania

Musimy przyznać, że widok uroczego, małego buldożka w objęciach postawnego boksera jest rozczulający. Liczymy, że w sieci niebawem pojawi się więcej zdjęć relacjonujących poczynania uroczego psiaka! Obserwowalibyście konto na Instagramie, którego bohaterami byliby Przemek Saleta i jego buldog?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Przemek Saleta adoptował buldoga z niepełnosprawnościąPrzemek Saleta adoptował buldoga z niepełnosprawnością
Facebook/Adopcje Buldożków

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  2. Ksiądz odprawiał Mszę, kiedy wbiegł pies. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki
  3. Golden retriever nie chciał wejść na schody ruchome. Zachowanie właściciela wzrusza do łez
  4. 12-tygodniowy kotek ucierpiał w wypadku. Ktoś zostawił go na pewną śmierć
  5. Bez nosa, oczu, ucha - poważnie okaleczone psy połączyła niesamowita więź. Zdjęcia wyciskają łzy z oczu
  6. Matka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzach

Źródło: o2.pl

Następny artykuł