buldog z mamą
Źródło: youtube.com/ Mary Ellen Brixey

Maleńki buldog awanturuje się z mamą. Właścicielka nagrała uroczy akt buntu

16 Września 2020

Buldog mikroskopijnych rozmiarów dobrze wie, że życie jest ciężkie. Nie zamierza więc od małego dawać sobie wejść na głowę, co postanowił udowodnić... własnej mamie. Biedna suczka nie będzie miała spokoju z takim rozrabiaką. Właścicielka piesków nagrała awanturę, która powoduje niekontrolowany śmiech.

Buldog postanowił pokazać, kto tu rządzi. Niestety, ofiarą padła jego biedna mama, która sądząc po reakcji, nie spodziewała się takiego temperamentu u malucha. Widzimy, jak maleństwo próbuje chodzić, jednak jeszcze mocno chwieje się na boki. Czujna mama jest tuż za nim, a gdy podchodzi bliżej, by go obwąchać... zaczęła się awantura!

Pies bał się burzy, znalazł sobie nietypową kryjówkę. Właściciel nie może go namówić, by wyszedłPies bał się burzy, znalazł sobie nietypową kryjówkę. Właściciel nie może go namówić, by wyszedłCzytaj dalej

Buldog kłóci się z mamą

Szczeniak, gdy tylko mama znajduje się blisko niego, zaczyna wydawać z siebie niestworzone dźwięki. Trochę piszczy, trochę warczy, ale najważniejsze, że robi to naprawdę głośno! Jego biedna mama nie bardzo wie, jak się zachować w takiej sytuacji i próbuje go uspokoić. Szczeniak jest jednak nieugięty i ciężko go przekonać, by zakończył swój popis wokalny. Najwyraźniej bardzo nie chce, by suczka się nim zajmowała i ma swoją własną wizję spędzania czasu. To wyjątkowo wczesna faza buntu!

DZISIAJ GRZEJE:1. Myśleli, że ratują szczeniaki labradora. Kiedy lekarz powiedział im prawdę, odebrało im mowę
2. Zmaltretowany kociak pełzał po ulicy. Zabrali go ze sobą, niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda
3. Owczarek niemiecki próbuje zdać egzamin na psa przewodnika. Oblał w spektakularny sposób, można się popłakać ze śmiechu

Zakłopotana mama jest naprawdę cierpliwa. Suczka nie używa głosu, by uspokoić swoje niesforne dziecko, ale jest przy nim cały czas. Maleńki buldog wciąż próbuje się na nią wspinać i zaczepiać. Dopiero pod koniec klipu widzimy, że suczce udało się osiągnąć jej cel, którym jak się okazało było wylizanie i umycie szczeniaka. Niestety, widać, że maluchowi wcale się to nie podoba, gdyż cały czas wydaje z siebie okrutne jęki. Biedna mama nie będzie miała z nim łatwo! Komentujący internauci są po prostu zachwyceni filmikiem i temperamentem szczeniaka.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebywała pomoc dla Tomasza Komendy. Klinika pomoże usunąć jego tragiczne wspomnienia
  2. Wiewiórka uratowana przed huraganem podbija Instagram. Słodkiego misia rzadko wypuszcza z łapek
  3. Psy były więzione latami w laboratorium. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy wypuszczono je na spacer
  4. Dlaczego kot mnie liże? Powody mogą Cię zaskoczyć
  5. Właścicielka suczki bije się w pierś. Tragiczna pomyłka kosztowała pupila życie, porażające
  6. Podano możliwy termin ostatecznego pożegnania z maseczkami w przestrzeni publicznej. Wielu się załamie

źródło: youtube.com

Następny artykuł