Rozgadany buldog
Źródło: youtube/Waggle TV

Opiekunka wyznała buldogowi, że go kocha. Odpowiedź szczeniaka rozczuli każdego

13 Lipca 2020

Buldog francuski zachwycił swoją właścicielkę poruszającym wyznaniem. Kobieta powiedziała mu w języku angielskim, że go kocha, na co czworonożny przyjaciel odpowiedział na jej wyznanie we własny sposób. Setki internautów oszalało na jego punkcie.

Buldogfrancuski to rasa małych psów, która charakteryzują się tym, że są bardzo sympatyczne i łagodne w usposobieniu, a zarazem skore do zabaw i różnej aktywności fizycznej. Chociaż bywa uparty i przekorny, buldożek świetnie odnajduje się w towarzystwie człowieka, lubi pieszczoty i nie przejawia agresji w stosunku do dzieci, dlatego wielu właścicieli zakochuje się w tej rasie od pierwszego wejrzenia i chętnie ją adoptuje. Jak się okazuje, buldogi odznaczają się jeszcze jedną cechą, która łapie ludzi za serca. Nikt by się tego po nich nie spodziewał!

Właściciel pumy wydał emocjonalne oświadczenie. Ciężko powstrzymać łzyWłaściciel pumy wydał emocjonalne oświadczenie. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Buldog francuski, który posiada wyjątkowy talent

Wygląda na to, ze buldogi skrywają wiele talentów. Amatorskie nagranie, którym podzieliła się pewna kobieta w Internecie udokumentowało nietypową umiejętność psiaka tej rasy. Film przedstawia kobietę oraz jej pupila, który ma na sobie kolorowy sweterek. Właścicielka trzyma szczeniaka na rękach, przytula go do swojej piersi i żartobliwie udaje, że go gryzie. Ten, kto sam zajmuje się zwierzakiem pewnie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że właściciele lubią okazywać im swoje uczucia, a nawet wyznawać miłość. Tak było też i tym razem. Kobieta z czułością daje maluchowi całusy i łagodnym głosem powtarza do niego "I love you". Tym, co zachwyciło wszystkich była urocza reakcja szczeniaka, który na prawdę przemówił ludzkim głosem. Piesek odpowiada na słowa swojej pani we własny sposób, wyjąc i wydając z siebie dźwięki, które przypominają ludzkie słowa. Opiekunka nie jest w stanie wyjść z podziwu do swojego czworonożnego przyjaciela, który z dumą wyje i powtarza po niej w kółko "I love you".

DZISIAJ GRZEJE:1.Udowodnił, że zasługuje na tytuł najlepszego przyjaciela człowieka. Niewiarygodne zachowanie psa
2. Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Wcale nie ma złych intencji

Kto mógł przewidzieć, że tak pozornie zwyczajna sytuacja stanie się szałowym popisem umiejętności wokalnych zwierzaka? Podobno zwierzęta przemawiają ludzkim głosem jedynie w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia, jednak słodki buldożek udowodnił, że niektóre psy potrafią to robić także przy innych okazjach. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet
  3. Kotka 5 razy wracała do stojącego w płomieniach domu. W środku znajdowały się jej kociaki
  4. Można pomóc Kamilowi S. i pumie Nubii. W sieci zorganizowano zbiórkę pieniędzy
  5. Znaleźli porzucone w lesie szczeniaki. Nie było przy nich matki, maluchy nie miały co jeść
  6. Nie żyje legenda Kołobrzegu. Mieszkańcy pogrążeni w żałobie. Nadmorski kurort nie będzie już taki sam

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł