dziecko i buldog
Źródło: youtube.com/Brianna Lee

Niemowlę po raz pierwszy spotkało się z małym buldogiem. Reakcja powała na łopatki

12 Sierpnia 2020

Buldog i niemowlak po raz pierwszy dostali szansę, by się ze sobą zapoznać. Sądząc z nagrania dla obu z nich była to ważna, pełna emocji chwila. Matka dziecka, które umiało już raczkować i gaworzyło, uznała, że to dobry moment by zacząć oswajać je ze szczeniakiem buldoga, z którym spędzi resztę swojego dzieciństwa.

Buldog francuski na początku nie wiedział, czego powinien się spodziewać po małym człowieku. Do tej pory miał styczność jedynie z dorosłymi przedstawicielami naszego gatunku. Widok śliniącego się bobasa, niewiele większego od niego stanowił dla niego szok. 9-miesięczny niemowlak nie był podobny do ludzi, których oglądał do tej pory. Zwierzak na początku nie wiedział, co zrobić. Biegał wokół siedzącego spokojnie i śmiejącego się dziecka. W końcu zebrał się na odwagę i podszedł do małego chłopca.

Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił huskyPrzestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił huskyCzytaj dalej

Buldog i niemowlę od razu przypadli sobie do gustu

Mały piesek cały czas był spokojny i zainteresowany nietypowym zjawiskiem jakie przyszło mu obserwować. Gdy podszedł do chłopca, ten zaczął cieszyć się jeszcze bardziej. Dziecko próbowało pogłaskać i przytulić zwierzaka. O ile ten film budzi zachwyt słodkim zachowaniem obu maluchów, rodzice zapoznający swoje zwierzęta z dziećmi powinni przestrzegać kilku zasad bezpieczeństwa. Takie spotkania zawsze powinny odbywać się pod nadzorem dorosłego, znajdującego się na tyle blisko, by w razie czego zareagować. Zarówno zwierzęta jak i niemowlaki są nieprzewidywalne w swoich reakcjach i nie zawsze rozumieją sytuację w tym samym stopniu co ich opiekunowie. Pies może poczuć się zagrożony przez wydającego nietypowe odgłosy małego człowieka. Podobnie niemowlę, może nieświadomie wyrządzić krzywdę naszemu pupilowi, lub sprowokować zbyt silną reakcję czworonoga.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mike Tyson przyjął wyzwanie na spotkanie z rekinami. Pojedynek nagrały kamery
2. Porażające wideo z Tatr, uchwycono dziwaczne zwierzę. Internauci zachodzą w głowę, czym jest

Buldog z nagrania zyskał sympatię internautów

Nagranie spotkało się, jak można się było spodziewać z bardzo pozytywnym odbiorem w sieci. W końcu nie od dziś wiadomo, że każdy lubi oglądać szczeniaki robiące słodkie rzeczy. Niemal równa liczba osób żywi te same odczucia do ludzkich dzieci. Jeśli połączymy oba te elementy i na dodatek uchwycimy odpowiedni moment, nasz film na pewno przykuje uwagę widzów. To konkretne nagranie obejrzało aż 8 milionów osób. Komentujący wyrażają zachwyt chwytającym za serce zachowaniem dwójki maluchów.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po ulicy błąkał się samotny pies. Gdy mężczyzna przeczytał, jaką notatkę miał przyczepioną do obroży, zalał się łzami
  2. 32-latka miała wypadek i zapadła w śpiączkę. Wybudziła się w wieku 59 lat i od razu powiedziała jedno słowo
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Pilne ostrzeżenia dla Polski. Trzeba bardzo uważać, jest niebezpiecznie

Źródło: wamiz.co

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł