Buldog pokazuje język
Źródło: Facebook/Ranveig Bjørklid Levinsen

Buldogowi nudziło się w kwarantannie. Niesamowite, co zrobiła jego właścicielka

8 Maja 2020

Buldog o imieniu Bogart znalazł sobie bardzo pasjonujące zajęcie. Niewątpliwie kwarantanna stała się pełna ciekawych obserwacji...

Nie tylko ludziom nudzi się w kwarantannie - zwierzakom również brakuje rozrywki. Pewien buldog postanowił jej sobie dostarczyć w przezabawny sposób. Kiedy jego właścicielka to zobaczyła, nie czekała ani chwili z reakcją.

Buldog nudził się w kwarantannie i został... modelem!

Bogart to uroczy psiak rasy buldog. W tym roku skończył cztery lata i od urodzenia mieszka z Ranveig Levinsen. Kobieta od razu, kiedy przyszedł na świat wiedziała, że maluch musi zostać członkiem jej rodziny. Szybko okazało się, że czworonóg ma niesamowity charakter - wręcz tryskał energią, kochał zabawy i kontakt z ludźmi.

Niedawno okazało się również, że Bogart spokojnie mógłby zrobić karierę w modelingu! Odkrycie jego wyjątkowego talentu nastąpiło zupełnie przez przypadek... Grupka przechodniów, kóra mijała dom Ranveig zauważyła coś, co od razu przykuło ich uwagę. Na początku nie mogli uwierzyć w to, co widzą, podeszli bliżej, żeby uważnie się przyjrzeć ogrodzeniu. Kiedy dotarło do nich to, co widzą - od razu sięgneli po telefony, żeby uwiecznić niezwykłą scenę.

W ogrodzeniu otaczającym dom znajdował się okrągly, sporych rozmiarów otwór. Jego wymiary były w sam raz na pomieszczenie... głowy buldoga! Spacerowicze poczuli, że nie są sami, co więcej - że są obserwowani. Nie mylili się - z dziury w płocie przyglądał im się badawczo nie kto inny, jak Bogart. Psiak wytrwale stał i patrzył na to, co dzieje się w otoczeniu domu, zupełnie nie mając świadomości o tym, co zrobiła jego właścicielka. A co wywołało podwójne zaskoczenie u przechodniów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zwyczajny, czarny, niepodobny do żadnej rasy. Kto pokocha pięknego psa Goździka? 2. Małe rasy psów do mieszkania. 8 niedużych psów, które dobrze się czują w niewielkich domach

Kiedy Ranveig zaobserwowała obserwatorskie upodobania swojego podopiecznego, postanowiła zrobić mu psikus. Uzbroiła się w różnokolorowe farby, pędzle i przeszła na drugą stronę ogrodzenia. To właśnie efekty jej wytężonej pracy malarskiej tak przykuły uwagę przechodniów. Okazało się bowiem, że kobieta postanowiła sprawić swojemu pupilowi... kostiumy! I to nie byle jakie - jeden króla, a drugi nadwornego błazna. Widok buldożka wyglądającego przez dziurę w ogrodzeniu już w sam sobie musiał być zabawny. Ale to odkąd Ranveig doprawiła mu koronę i kapelusz, Bogart został królem internetu!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Bogart wytrwale pozuje całymi dniami, cierpliwość psiaka jest niezwykła!Bogart wytrwale pozuje całymi dniami, cierpliwość psiaka jest niezwykła!
Facebook/Ranveig Bjørklid Levinsen

Prawdziwy król!Prawdziwy król!
Facebook/Ranveig Bjørklid Levinsen

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupili słodkiego szczeniaka i zabrali go do domu. Tydzień później porażająca prawda wyszła na jaw, nie było czasu do stracenia
  2. Małe rasy psów do mieszkania. 8 niedużych psów, które dobrze się czują w niewielkich domach
  3. Założyli psu pieluszkę i zostawili go w rozgrzanym aucie. Działania mundurowych mogą oburzać
  4. Założyła rękawice bokserskie i stanęła na przeciwko owczarka. Wszystko nagrano, sprawa trafiła na policję
  5. Zobaczył siebie w telewizji. Pies nie wytrzymał i zrobił zaskakującą rzecz
  6. Wyszedł na spacer. W krzakach usłyszał niepokojący płacz, który dobiegał z torby

Źródło: boredpanda.com

Następny artykuł