buldog na łóżku
Źródło: youtube/Rumble.com

Szczeniak buldoga dostał nowe łóżko. Właścicielka nagrała przepiękną reakcję, cudowne

2 Lipca 2020

Buldog po prostu oszalał ze szczęścia gdy dostał nowe posłanie. Miękkie łóżeczko fascynuje psiaka, który skacze po nim, turla się i na przemian zeskakuje z niego i wskakuje. Czysta radość szczeniaka jest wzruszająca.

Buldog jest zachwycony prezentem, jaki sprawili mu właściciele. Mimo, że łóżko wydaje się proste i mocno zwyczajne, to dla szczeniaka stanowi zupełną nowość i cieszy się jego ogromnym zainteresowaniem. Piesek wydaje się być wniebowzięty z powodu jego sprężystości i miękkości. Chucky, bo tak nazywa się szczęśliwy malec traktuje swoje łóżko jak małą trampolinę. Oglądając wideo zamieszczone przez jego właścicielkę w serwisie youtube, trudno powstrzymać uśmiech.

Królowa Elżbieta musiała przestać hodować swoje ukochane psy. Poznaj zaskakujący powód decyzjiKrólowa Elżbieta musiała przestać hodować swoje ukochane psy. Poznaj zaskakujący powód decyzjiCzytaj dalej

Buldog cieszy się jak dziecko z prezentu

Szczeniak nie posiada się z radości. Zachowuje się jak dziecko, które pod nieobecność rodziców skacze po ich łóżku. Prezent sprawił czteromiesięcznemu buldogowi angielskiemu tyle radości, że psiak nie wie jak się zachować. Tarza się po nim, na zmianę wskakuje i zeskakuje z niego wierci się i biega w kółko. Czysta szczenięca radość rozbraja. Łóżko z pianki memory, dostosowującej się do ulubionej pozycji psa do spania wydaje się być wszystkim czego on potrzebuje do szczęścia. Nie jest jednak jasne czy to komfort snu czy sprężystość materiału, z którego wykonano malutki materac tak ekscytują psa.

DZISIAJ GRZEJE:1. Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzach
2. Maleńkie bliźniaczki spały, gdy rzucił się na nie pies. Mama nie była w stanie powstrzymać tragedii

Buldogi znane są z zamiłowania do leniuchowania. Mimo, że psy mają silny charakter i zdeterminowany wyraz pyszczka to nie są najbardziej aktywną rasą psa. Spłaszczona mordka utrudnia psu oddychanie w związku z czym szybko się męczą.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jamnik urodził się z wyjątkową sierścią. Przecieramy oczy ze zdumienia, prawdziwy unikat
  2. Dwa psy rzuciły się na 5-latkę. Doszło do tragedii, dziecko było w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  3. Joanna Krupa straciła 14-letniego przyjaciela. Ich ostatnie spotkanie wzrusza do łez
  4. Naukowiec poświęcił życie dla zwierząt z niepełnosprawnościami. Nikt nie jest w stanie uwierzyć w jego działania
  5. Rozsypywała prochy swojego golden retrievera i zobaczyła jego ducha. Zdjęcia mówią same za siebie
  6. Jamnik codziennie gdy wraca do domu robi niesamowitą rzecz. Jego właściciele w końcu postanowili wszystko nagrać

Źródła: cesasway.com

Następny artykuł