buldog i niemowlę
Źródło: youtube.com/suburbanbullies

Pierwsze spotkanie niemowlęcia z małym buldożkiem. Rodzice wszystko nagrali

1 Listopada 2020

Buldog to urocza rasa, która ma swoich fanów na całym świecie. Choć bywają uparte, te pomarszczone pieski charakteryzują się przede wszystkim swoją przyjazną naturą, odwagą i zamiłowaniem do towarzystwa. Mimo to nie każdy zdecydowałby się na zaaranżowanie spotkania niemowlęcia nawet z bardzo małym buldożkiem. Ci rodzice jednak nie mieli z tym problemu.

Buldog z nagrania to jeszcze maluszek. Jego właściciele postanowili przedstawić go innemu bardzo młodemu członkowi swojej rodziny - swojej niedawno narodzonej córce. Spotkanie niemowlęcia i małego pieska zostało w całości nagrane, a choć opinie na temat trzymania psów blisko małych dzieci mogą być różne, trudno zaprzeczyć, że to wideo jest naprawdę urocze.

Mama przyłapała córkę z psem w ogrodzie. Od razu wyciągnęła telefonMama przyłapała córkę z psem w ogrodzie. Od razu wyciągnęła telefonCzytaj dalej

Buldog i niemowlę

Rodzice tej małej dziewczynki doskonale wiedzieli, co robią. Nie są to pierwsi lepsi amatorzy psów, a na swoim koncie mają odchowanie dziesiątek, jeżeli nie setek psiaków tej rasy. Mieszkający w Teksasie Scott i Shannon Lathrop to małżeństwo hodowców angielskich buldogów. Od ponad 12 lat zajmują się doskonaleniem tych uroczych, pomarszczonych czworonogów.

Nie dziwi więc, że zaufali uroczemu szczeniaczkowi na tyle, by postawić go twarzą w twarz z ich malutką córeczką. Na nagraniu widzimy, jak niemowlę leży na dywanie w pokoju, a tuż przed jego nosem stoi maleńki buldog. Ciężko zdecydować, który z maluchów jest bardziej uroczy - chyba nie sposób tego ocenić. Wideo trwające kilka minut wręcz ocieka słodyczą!

Maleńki buldożek jest wyraźnie zainteresowany niemowlakiem, zresztą z wzajemnością. Jednak dziecko zdaje się nie do końca rozumieć, czego chce pod niego naskakujący na nie szczeniaczek. Intencje pieska wydają się jednak jasne - bardzo zależy mu na tym, by wycałować i wylizać buzię dziewczynki. Rodzice przez cały czas kontrolują sytuację i mówią, raz do dziecka, raz do buldoga. Wiedząc, ze to doświadczeni hodowcy, jesteśmy pewni, że ich córce będzie się wspaniale dorastało w towarzystwie tej kochającej rasy!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pochowali kota w ogrodzie, chwilę później zobaczyli go w domu. Odkopali grób i nic nie zrozumieli, dopiero weterynarz zdradził im prawdę
2. Widok grobu Andrzeja Leppera zapiera dech w piersiach. Słowa wyryte na nagrobku zapadają w pamięć
3. Czy pies jest najlepszym przyjacielem człowieka? Badania naukowców nie pozostawiają żadnych wątpliwości

Buldog angielski: charakter

Buldog angielski może i na pierwszy rzut oka nie wygląda zbyt przyjaźnie, jednak jak dobrze wiemy, nie należy oceniać książki po okładce. Te pieski są uosobieniem przyjacielskości, łagodności i miłości do opiekuna. Pomarszczone czworonogi uwielbiają pieszczoty, mają bardzo przyjazne nastawienie do dzieci i kochają otrzymywać dowody miłości. Muszą czuć, że opiekun je kocha, inaczej mogą czuć się odrzucone i przygnębione.

Choć lubią aktywność fizyczną, ze względu na nie najlepszą kondycję nie mają też nic przeciwko leniuchowaniu. Są dumne, pewne siebie, a do tego uparte, więc mimo całej swojej łagodnej natury potrzebują silnego opiekuna, który potrafi zapanować nad ich humorami. Buldogi uwielbiają też się wygłupiać - to psy, które mają wspaniałe poczucie humoru i często wykorzystują je, by rozbawić ukochanego człowieka. Wystarczy spojrzeć na szczeniaka z filmiku, by utwierdzić się, jaka jest natura tej rasy.

ZOBACZ WIDEO:

Myśleli, że ratują małe kotki. Gdy ich stan się pogorszył, weterynarz wytknął im ogromny błądMyśleli, że ratują małe kotki. Gdy ich stan się pogorszył, weterynarz wytknął im ogromny błądCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Nie żyje 99-letnia pani Maria z Bielan. Całe życie poświęciła pomocy kotom
  4. Kot przeszkodził w zajęciach online. Nauczycielka rzuciła nim, wszystko się nagrało
  5. Qczaj był tak zajęty treningiem, że nie zauważył, co robi jego kot. Grażynka wymiata
  6. Pobiła potrójny rekord. Nie uwierzycie, jak gigantyczną rybę złowiła kobieta w Polsce
  7. Przez kilka miesięcy codziennie żuł jednego goździka. Gdy zobaczył wyniki badań, nie mógł opanować emocji

źródło: maxizoo.pl, suburbanbullies.com

Następny artykuł