luna i lodziarz
Źródło: facebook.com/I am Luna bordercollie

Border collie usłyszal melodię cieżarówki z lodami. Mógł zrobić tylko jedno

22 Września 2020

Border collie nie może oprzeć się zimnym, kremowym delicjom. Wielu właścicieli pozwala swoim pupilom jeść lody. Psy oczywiście zjadają je z większym lub mniejszym smakiem, czasem liżąc je powoli, w innych wypadkach zjadając na jeden kęs razem z rożkiem. Mało który z nich cieszy się na przyjazd lodziarza tak bardzo, jak ten czworonóg.

Border collie to bardzo inteligentne psy. Kiedyś wykorzystywane było przy wypasaniu stad na górskich łąkach. Obecnie raczej rzadko zdarza im się pracować na pastwiskach. Swój spryt wykorzystują między innymi podczas konkursów psich sportów, w których idzie im świetnie. Zwierzaki są bardzo podatne na szkolenie. Uwielbiają stawiane im w jego toku wyzwania. Posiadają unikalną, jak na swój gatunek, zdolność kojarzenia ze sobą bodźców. Nic więc dziwnego, że gdy tylko Luna usłyszała melodyjkę graną z ciężarówki pobiegła po lodowe przysmaki.

Zauważyli tonące zwierzę w jeziorze. Myśleli, że wyciągnęli psa, byli w wielkim błędzieZauważyli tonące zwierzę w jeziorze. Myśleli, że wyciągnęli psa, byli w wielkim błędzieCzytaj dalej

Border collie nie mógł się powstrzymać

Pies zachował się zupełnie jak ludzkie dziecko. Być może to od nich nauczył się takiego zachowania. Od razu podbiegł do furgonetki z lodami i ustawił się w kolejce. Gdy w końcu nadeszła upragniona chwila oparł się łapami o parapet okienka i zaczął prosić lodziarza o przysmak. Z relacji właścicielki wynika, że Luna reaguje na pojawienie się lodziarza za każdym razem w ten sam sposób. Zanim sąsiadom uda się wysupłać z kieszeni spodenek monety, potrzebne na zakup łakoci, pies już podskakuje przy samochodzie. Takiemu klientowi nie sposób się oprzeć. Border collie jest ulubienicom sprzedawców. Poza tym, że spotkanie z czworonogiem z pewnością stanowi miłą odmianę w jego pracy, jej zachowanie stanowi świetną reklamę jego produktów. Nawet psy nie mogą się im oprzeć.

DZISIAJ GRZEJE:1. Suczka urodziła szczenięta, sekundę później właściciel wyrzucił je na łąkę. Potem było tylko gorzej
2. Ogromny doberman nagle zbliżył się do maluszka. Chwilę potem wydarzyła się niezwykła rzecz
3. Konie w Janowie zostaną uratowane. Rząd dołoży miliony do słynnej hodowli

Border collie uwielbia lody

Mimo że wielu właścicieli pozwala swoim pupilom cieszyć się lodowymi przysmakami, należy pamiętać, że nie są one dla nich przeznaczone. Wiele składników ludzkich mrożonych słodyczy mogą zaszkodzić psu. Przede wszystkim szkodliwa będzie dla niego czekolada i śmietanka. Jeśli chcemy sprawić prezent naszemu czworonogowi, jednocześnie dbając o jego brzuszek, warto samemu przygotować dla niego zimne przekąski. Ich smaki także lepiej trafią w gusta zwierzaka. Wiele osób przygotowuje je z mrożonego mięsa, zamrożonego w wodzie. Inni gotują swoim ulubieńcom bulion na mięsie lub kościach i zamrażają go. Niektórzy eksperymentują też z mrożeniem puszek z mokrą karmą. Podobno żaden pies nie narzekał na takie przysmaki.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Budżet 72-latka był niewielki, a w zrujnowanym domu przestało działać światło. Nie mógł uwierzyć w to, co spotkało go potem
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Wypadek w mazowieckim. Przed maskę wyskoczył olbrzymi zwierz, nie miała szans wyhamować
  4. Pies załamał się, gdy właściciele sprzedali jego najlepszego przyjaciela. Uciekł z domu, aby go odnaleźć
  5. Krokodyl chciał ich zaatakować, a oni go zlekceważyli. Niemożliwe, co z nim robili
  6. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł