finn i brutus
Źródło: youtube.com/dailymail

Dziecko wykradło się w nocy z łóżka. Na dywanie spał wielki bokser

14 Lipca 2020

Bokser spokojnie spał na dywanie, leżącym nieopodal łóżeczka dziecka. W pewnym momencie, dziecko obudziło się, zeszło z łóżka na ziemię i podeszło do psa. Całe zdarzenie nagrało się na kamerę elektronicznej niani znajdującej się w pokoju. Rodzice nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

Boksery to duże psy, często traktowane jako psy obronne. Słyną jednak z przywiązania do ludzi, szczególnym uczuciem darzą dzieci. Oczywiście każdy pies ma granice swojej cierpliwości, jednak ta rasa ceniona jest za opiekuńczość i wytrwałość z jaką podchodzą do maluchów. Na nagraniu widzimy jak 23-miesięczne dziecko zbiera swoją pościel i misia i przytula się do śpiącego psa. Mimo, że niemowlę dużo się wierci, futrzak wydaje się być zadowolony z takiego obrotu sprawy.

Dlaczego psy kopią łapkami po załatwianiu się? Prawdziwy powód może cię zaskoczyćDlaczego psy kopią łapkami po załatwianiu się? Prawdziwy powód może cię zaskoczyćCzytaj dalej

Bokser i dziecko są nierozłączni

Brutus i Finn, bo tak nazywają się pies i chłopiec, stali się nierozłączni od kiedy dziecko przeszło operację serca. Pies nie chce rozstać się z nim nawet na chwilę. Rodzice postanowili nawet przesunąć posłanie czworonoga do jego pokoju. Bokser i tak wolał spać na podłodze przy jego łóżku, niż z dala od niego na wygodnym materacu. Wydaje się, że futrzak czuje, że dziecko może potrzebować jego ochrony i miłości. Choć pies 24 godziny na dobę opiekuje się psem, to rodzice i tak zdecydowali się zamontować kamerę w pokoju malucha. To, co ujrzeli pewnego razu, wbiło ich w fotel. Wideo pokazało Daily Mail.

- Byłam w pokoju obok i oglądałam sytuację na żywo na moim telefonie. Nie musiałam nic przewijać czy puszczać nagrania od nowa. Siedziałam po drugiej stronie drzwi nasłuchując przez cały czas - mówi matka dziecka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chihuahua utonęła w wodzie. Plażowicze skierowali podejrzenia na właścicielkę
2.Jamnik, który przypomina krowę. Świat oszalał na punkcie uroczego pieska

Okazało się, że dziecko obudziło się w nocy i zeszło do łóżka. Podeszło do dużego psa i wtuliło się w niego. Wzruszający moment został nagrany, a rodzice podzielili się chwilą z internautami.

Boksery uchodzą za idealnych towarzyszy dla ludzkich pociech

Mimo potężnej postury i stanowczego charakteru ta rasa ma nieskazitelną opinię, jeśli chodzi o kontakty z małymi dziećmi. Istnieją tysiące historii o bokserach, które nawiązały unikalną i piękną więź z drobnymi ludźmi. Jak widać na nagraniu dzieci też czują się dobrze w ich towarzystwie. Oczywiście, psy nie są do końca przewidywalne, jednak w wypadku właściwie socjalizowanych i dobrze wychowywanych zwierząt możemy być spokojni, jeśli chodzi o ich stosunek do członków rodziny. Należy jednak pamiętać, że psy o trudnej historii, lub po przejściach mogą źle reagować na głośne dźwięki czy zbyt dużą ilość uwagi, jaką poświęcają ich dzieci.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Między zebrami ktoś schował klawiaturę. Tylko 1 na 12 osób potrafi ją znaleźć w 10 sekund
  2. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet
  3. Adoptowała kotkę po przejściach, dla której zamontowała duże parapety. Dominika Gwit o odpowiedzialnej adopcji zwierząt
  4. Ojciec zrobił pamiątkowe zdjęcie córce na wycieczce. Kiedy spojrzał na nie w domu, nie mógł uwierzyć
  5. Chihuahua utonęła w wodzie. Plażowicze skierowali podejrzenia na właścicielkę
  6. Chcą, żeby 2,7 mln ludzi nie wychodziło na ulice. Poważna sytuacja w mieście w Europie

Źródło: pawmygosh.com

Następny artykuł