Bokser tęskni za ucieczkami
Źródło: youtube/Britanny_Young

Kolejny raz przyłapała boksera na ucieczce. Mina czworonoga, gdy został złapany zaskakuje

6 Maja 2020

Bokser każdego dnia opuszczał swojego właściciela. Choć bardzo kochał opiekuna, to jednak wciąż przegrywał ze swoimi słabościami. Co zmuszało psa do ciągłych ucieczek?

Uciekający pupil to najczęściej powód do zmartwień właściciela. Pies, który nie chce wracać do domu to poważny kłopot. Różne są powody ucieczek, ale co ważne nie zawsze one wiążą się z zachowaniem opiekunów. Jedne czworonogi lubią spacerować, inne biegają do swoich psich miłości, a jeszcze inne... Historia tego pupila wprawi Was w osłupienie!

Bokser uciekał z domu do koni

Każdego dnia właściciel pewnego boksera musi jechać w pewne miejsce, by odebrać swojego uciekiniera. Pies jest szczęśliwy w domu, jednak kilka kilometrów dalej dzieją się niezwykłe rzeczy, których nie chce ominąć. Bokser codziennie wybiega z domu, by udać się do sąsiada. Okazuje się, że na jego podwórku biegają konie! A pies je po prosu uwielbia, szaleje za nimi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Beagle w ciężkim stanie trafił do schroniska. Wolontariusze zamarli na jego widok
2. Porzucona suczka zobaczyła swoich właścicieli w schronisku. Była pewna, że przyszli po nią, niestety

Właściciel boksera codziennie wyrusza w podróż, by zabrać czworonoga z powrotem do domu. Podczas jednego z takich powrotów postanowił udzielić pupilowi stanowczej reprymendy. Opiekun zrobił zwierzakowi mały wykład na temat takich ucieczek. Nagrał to i wideo podzielił się w sieci. Reakcja boksera okazał się wręcz wyśmienita. Nic dziwnego, że film szybko zrobił furorę w internecie, osiągając zawrotne liczby wyświetleń!

Reakcja boksera jest naprawdę wyjątkowa i świetnie pokazuje, że każdy pies ma zupełnie inny temperament. Psiaki są rożne, nie sposób się z nimi nudzić. Choć czasem uciekają do sąsiadów, to przecież zawsze wiedzą, że to we własnym domu czeka na nich ulubiona karma i ciepłe łóżko. Można im zatem wybaczyć chwile słabości.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIE:

Bokser lubi spacerować poza domemBokser lubi spacerować poza domem
unsplash/Amber_Turner

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazł pitbulla w lesie, jego stan był krytyczny. Lekarz załamał ręce na jego widok, zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Skazali psa na wielkie cierpienie. Ich tłumaczenia są porażające
  3. 2-letnia suczka wciąż wygląda jak szczeniak. Jej niecodzienny wygląd nie jest wynikiem żadnej choroby
  4. Chciał zaimponować psu swoim talentem. Reakcja zwierzaka mówi sama za siebie
  5. Mężczyzna celowo potrącił głuchego psa. Zwierzę nie przeżyło. Wyrok zaskakuje
  6. Codziennie wsiada sam do autobusu. Labrador ma tylko jeden kierunek podróży

Źródło: naszefutrzaki.eu

Następny artykuł