Bohater kinowego hitu naprawdę wraca!
Źródło: unsplash/Vino Li

Wielki powrót legendy. Po 15 latach najsłynniejszy zwierzęcy bohater znowu zagości na ekranach

6 Października 2020

Bohater kultowego filmu wraca w wielkim stylu. Najsłynniejszy pies świata, którego losy śledziły miliony dzieci i dorosłych znowu wystąpi na dużym ekranie. Od ostatniej adaptacji filmowej minęło blisko 15 lat. Czym zaskoczy nas czworonożna legenda w nowej odsłonie ponadczasowego hitu?

Bohater na czterech łapkach znowu pojawi się w kinach. Chwytającą za serce historię bezwarunkowej przyjaźni między chłopcem a suczką rasy owczarek szkocki pokochały miliony najmłodszych widzów, a także dorosłych na całym świecie. Pomimo upływu lat, bestseller autorstwa amerykańskiego pisarza Erica Knighta jest nie tylko przykładem ponadczasowej powieści przygodowej dla młodzieży i dzieci, ale przede wszystkim skarbnicą wiedzy na temat tego, jak powinna wyglądać relacja właściciela z ukochanym pupilem.

Czarny pies zbliżył się do gangu kotów. Nagle zdarzyła się niespodziewana rzecz, musiał uciekać w podskokachCzarny pies zbliżył się do gangu kotów. Nagle zdarzyła się niespodziewana rzecz, musiał uciekać w podskokachCzytaj dalej

Bohater kinowego hitu naprawdę wraca!

Nadchodzi nowa ekranizacja przygód czworonożnego bohatera, którym zachwycały się tłumy widzów przed telewizorami. Chodzi oczywiście o suczkę Lassie, którą większość Polaków może doskonale pamiętać z kinowego hitu "Lassie, wróć!", który ukazał się na srebrnych ekranach w 2005 roku. Popularność tego filmu rozpoczęła szał na rasę owczarek szkocki. Wiele osób, urzeczonych przygodami czworonożnego bohatera, marzyło o pupilu podobnym do Lassie i decydowało się na kupno lub adopcję. Podobne zjawisko miało miejsce po premierze "101 dalmatyńczyków" studia Walta Disneya, kiedy to serca tłumów stopniały na widok psów tytułowej rasy. Niestety, wielu opiekunów zwierząt nie potrafiło odróżnić fikcji od rzeczywistości, czego efektem były problemy w zrozumieniu indywidualnych potrzeb tych czworonogów. Warto pamiętać, że przed adopcją rasowego psa zawsze należy zastanowić się, czy jego natura nie będzie sprawiała problemów wychowawczych oraz czy będzie kompatybilna z właścicielem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Porzucone kociątko czekało samotnie w błocie. Wideo z jego pierwszej kąpieli chwyta za serce
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Najnowsza adaptacja powieści powstała dzięki pracy studia Warner Bros i z pewnością będzie idealną pozycją do wspólnego seansu nawet z wielopokoleniową rodziną. Historia najwierniejszego owczarka szkockiego (collie) na świecie opowiada o niesamowitej podróży pełnej ekscytujących przygód w poszukiwaniu najbliższej osoby i domu. Rodzina 12-letniego Flo wpakowuje się w kłopoty finansowe, dlatego jest zmuszona przeprowadzić się do dużo mniejszego mieszkania, gdzie zwierzęta nie są akceptowane. Z tego powodu rodzice nastolatka podejmują łamiącą serce decyzję, żeby sprzedać najwierniejszą towarzyszkę chłopca - suczkę Lassie. Para nierozłącznych przyjaciół bardzo przeżywa rozstanie. Czworonożny przyjaciel chłopca znajduje nowych właścicieli i wprowadza się do ich domu nad morzem, lecz cały czas tęskni za swoją prawdziwą rodziną. Kiedy tylko nadarza się okazja, Lassie ucieka i pokonuje dystans setek kilometrów, aby odnaleźć Flo. W tym samym czasie chłopiec również szuka swojego ukochanego pupila, nie mogąc znieść samotności.

Film wejdzie do kin już 27 listopada. Czy już nie możecie się doczekać?

Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy zobaczył, co niesie golden retriever w pysku. Musiał natychmiast zareagowaćWłaściciel wytrzeszczył oczy, gdy zobaczył, co niesie golden retriever w pysku. Musiał natychmiast zareagowaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Strażak uratował 4-latkę z pożaru. Przez 37 lat próbowała go odnaleźć, udało się przez przypadek
  2. Mops i chihuahua zostali rodzicami. Szczeniaki są nieziemskie, ich widok aż zapiera dech
  3. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
  4. Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. Niewyobrażalne
  5. PILNE: Policjanci z ważnym apelem. Chodzi o Kamila S. i pumę Nubię
  6. Koniec żartów, bezwzględna decyzja rządu. Wchodzą nowe obostrzenia, wielki cios dla turystów

źródło: film.interia.pl

Następny artykuł