dorożki na chrzcie
Źródło: instagram.com/modna_mama_vienna_

Polscy youtuberzy podjechali pod Kościół dorożkami. Tak świętowali chrzciny córki

13 Lipca 2020

Youtuberzy, dokładnie Luka i Andziaks niedawno przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dziewczynka urodziła się w maju, jednak para zwlekała z wyjawieniem jej imion internautów. Miesiąc później tajemnica została ujawniona. Youtuberzy nazwali córeczkę po królewsku, mianowicie Charlotte Elizabeth. Kilka dni temu dziewczynka została ochrzczona. Świeżo upieczeni rodzice pod Kościół przyjechali bryczkami.

Youtuberzy zorganizowali huczną ceremonię. Nie tylko ilość dekoracji oraz rozmiary zorganizowanego przez sławną parę przyjęcia wywołały zdumienie. Internautów zadziwił przede wszystkim środek transportu jaki para wybrała na podróż do kościoła. Podobnie jak imię ich dziecka wzbudza on wiele kontrowersji.

Doda w pięknych słowach pożegnała swojego psiego przyjaciela. Nie żyje BestiaDoda w pięknych słowach pożegnała swojego psiego przyjaciela. Nie żyje BestiaCzytaj dalej

Youtuberzy na ceremonię podjechali dorożką

Wśród wielu atrakcji przewidzianych na ceremonii znalazł się przejazd pary z dzieckiem dorożką. Mimo wielu krytycznych wobec tego środka transportu Andziaks i Luka postawili na efektowne wejście do kościoła, w którym odbywały się chrzciny. Przeciwnicy przejazdów dorożkami podnoszą kwestię tego, jak traktowane są konie ciągnące powozy. Często słyszy się o zwierzętach, które padają na ziemie lub doznają poważnych urazów w trakcie pracy. Wiele osób uważa taki sposób przemieszczania się za efektowny i posiadający swój urok, traktując wypadki złego traktowania koni pociągowych jako jednostkowe przypadki, a nie normę.

Czy Andziaks i Luka powinni zrezygnować z tego środka transportu?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kocham Cię! ❤️

Post udostępniony przez LUKA (@lucky_luka_official)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet
  3. Opiekunka wyznała buldogowi, że go kocha. Odpowiedź szczeniaka rozczuli każdego
  4. Udowodnił, że zasługuje na tytuł najlepszego przyjaciela człowieka. Niewiarygodne zachowanie psa
  5. Zielona Góra. Mężczyzna usiłował wrzucić kozę na grill. Na ucztę zaprosił sąsiadów
  6. Pilny komunikat zoo. Wiadomo, co będzie dalej z pumą

Źródło:instagram.com/modna_mama_vienna_

Następny artykuł