bindi z psami
Źródło: stellairwinthepug

Bindi Irwin świętuje 22. urodziny. Wszystko, co musisz wiedzieć o córce łowcy krokodyli, Steve'a Irwina

24 Lipca 2020

Bindi Irwin, jako córka znanego z telewizyjnego show, tragicznie zmarłego "Łowcy Krokodyli" przez całe życie była blisko dzikich zwierząt. Nic więc dziwnego, że po śmierci ojca zajmuje się prowadzeniem Zoo of Australia, projektu poświęconego jego pamięci. Ogród otworzył się niedawno po wymuszonym pandemią przestoju. Dziś odbędzie się w nim przyjęcie z okazji 22. urodzin aktywistki walczącej o prawa zwierząt.

Bindi Irwin zawdzięcza swoje nietypowe, nawet jak na australijskie standardy imię, ulubionej samicy krokodyla jej ojca. Kobieta już od najmłodszych lat występowała w telewizji, próbowała też swoich sił w muzyce. Była jedną z laureatek australijskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Obecnie koncentruje się raczej na aktywizmie na rzecz ochrony dzikiej przyrody. Podobnie jak ojciec, bardzo szanuje zwierzęta. W swoje urodziny postanowiła zająć się karmieniem ulubionych gadów taty.

Niedźwiedzie polarne wyginą do 2021 roku? Eksperci ostrzegająNiedźwiedzie polarne wyginą do 2021 roku? Eksperci ostrzegająCzytaj dalej

Bindi Irwin świętuje 22 urodziny

Bindi Irwin znana jest nie tylko z bycia córką łowcy krokodyli, ale i m.in. prowadziła program dla dzieci o dzikich zwierzętach czy program fitnessowy dla najmłodszych. Interesuje się grą na fortepianie, próbowała swoich sił w muzyce, na początku tworząc pop, potem postawiła pierwsze kroki w rapie. Rok temu wyszła za mąż za profesjonalnie zajmującego się wakeboardem Chandlerem Powellem.

Bindi nigdy nie zapomniała o dziedzictwie swojego sławnego ojca. Wraz z matką i bratem prowadzi największy ogród zoologiczny w Australii. Zdaniem Bindi placówka nastawiona jest w tym samym stopniu na rozrywkę i edukację ludzi, jak i ochronę zagrożonych gatunków. To właśnie tam odbędzie się jej przyjęcie urodzinowe. Na liście atrakcji znalazło się karmienie krokodyli, przejażdżki na kucykach czy poszukiwanie ukrytych w ogrodzie skarbów.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Szczęśliwy finał dla jednej z suczek z Radys. Znalazła kochający dom, choć adopcja była wymagająca
3. Labrador czekał cały tydzień na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że już nigdy nie wróci

Kobieta działa na rzecz ochrony dzikiej przyrody

Bindi angażuje się w działania organizacji, sponsorowanej przez Zoo of Australia, Wildlife Warriors. Często udziela się w jej imieniu, wykorzystując swoją popularność, by zdobyć poparcie oraz środki dla fundacji. Główną misją aktywistów jest edukowanie ludzi na temat ochrony zagrożonych gatunków, pomocy rannym zwierzętom i konserwacji środowiska naturalnego. W ramach swojej działalności współpracują z rezerwatami przyrody w Afryce i Australii. Fundację założyli Steve i Terri Irwin, później w prowadzenie jej zaangażowali się Robert i Bindi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Kiedy lekarz powiedział im, co to za zwierzęta, zaparło im dech w piersiach
  3. Urodziło im się siwe dziecko. Myśleli, że jest chore. Okazało się wyjątkowe
  4. Kradli i sprzedawali psy na mięso. Spotkała ich surowa kara
  5. Nie widać końca historii z pumą Nubią. Porozumienie z zoo w Poznaniu zostało zerwane?
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. Niepokojące wieści z południa Polski. Grał na weselu. Miał koronawirusa. Sytuacja jest poważna

Źródło: nowtolove.com.au

Następny artykuł