Bindi i Chandler spodziewają się dziecka!
Źródło: instagram/bindisueirwin

Córka Łowcy Krokodyli pochwaliła się radosną nowiną. Bindi Irwin jest w ciąży

15 Sierpnia 2020

Bindi Irwin, córka znanego na całym świecie Łowcy Krokodyli pochwaliła się niesamowitą nowiną na swoim Instagramie. W szeregi organizacji Wildlife Warrior wstąpi nowy, malutki członek. 22-latka jest w ciąży!

Bindi Irwin to młoda Australijka, która znana jest przede wszystkim z kontynuacji misji jej tragicznie zmarłego ojca - Stephena Roberta Irwina nazywanego Łowcą Krokodyli. 22-latka zaczęła pojawiać się w na szklanym ekranie już w wieku 2 lat, kiedy to u boku ojca występowała w programie przyrodniczym "Łowca Krokodyli. Dzienniki". Nagła śmierć jej ojca w 2006 roku sprawiła, że Bindi wraz z bratem Robertem oraz mamą Terri zdecydowali się wstrzymać transmisję programu. W 2007 roku program został wznowiony, a rodzina Irwin po dziś dzień poświęca życie na ochronę środowiska oraz ratowanie zwierząt. Wkrótce dołączy do nich nowy aktywista.

Dlaczego pies szczeka? Nie lekceważ jego zachowania, chce przekazać wiadomośćDlaczego pies szczeka? Nie lekceważ jego zachowania, chce przekazać wiadomośćCzytaj dalej

Bindi Irwin podzieliła się wesołą nowiną

Na początku tego tygodnia 22-letnia Australijka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które wywołało w jej obserwatorach niesamowite podniecenie. Młoda kobieta poinformowała wszystkich o tym, że wraz ze swoim mężem Chandlerem Powellem spodziewają się pierwszego dziecka! W optymistycznym wpisie mowa jest o nowym członku fundacji Wildlife Warriors (pierwotnie zwana Fundacją Ochrony Steve'a Irwina), który już za kilka miesięcy pojawi się na świecie. Na zdjęciu Bindi oraz Chandler mają na sobie brązowy mundurek organizacji i z uśmiechem trzymają w rękach miniaturową wersję noszonej koszulki, która w sam raz będzie pasować na niemowlę.

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel pochował swojego pupila. Następnego dnia wydarzył się prawdziwy cud
2. Pies „ratujący” swoją właścicielkę. Najlepsze, co dziś zobaczysz, dobry humor gwarantowany do końca dnia

Bindi napisała, że możliwość podzielenia się tą nowiną z gronem obserwujących jest to dla nich wielkim zaszczytem. Australijka poinformowała, że jest dopiero w pierwszym trymestrze ciąży, jednak wraz z mężem, z którym wzięła ślub w tym roku, już nie mogą się doczekać aż ich dziecko stanie się najważniejszą istotą w ich wspólnym życiu. Małżeństwo podziękował także za liczne słowa wsparcia oraz modlitwy o zdrowie dla ich maluszka.

Wielkie gratulacje! Mamy nadzieję, że nowy członek rodziny Irwin świetnie dogada się zarówno z pieskiem rasy cavalier king charles spaniel, którym para niedawno pochwaliła się na mediach społecznościowych, jak i wszystkimi dzikimi zwierzętami, które od zawsze są obecne w ich życiu i sercach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

My little family. ❤️

Post udostępniony przez Bindi Irwin (@bindisueirwin)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygnębiające odkrycie TVN. Uwielbiana gwiazda żyje w tragicznych warunkach z 70 psami, szczury chodzą wszędzie
  2. Przygarnął 100-latkę, którą krewni wyrzucili z mieszkania. Wielkoduszny gest taksówkarza
  3. Puścili buldogom film z dreszczykiem. Kto by przewidział, że zareagują w taki sposób
  4. Znalazł świetny sposób na wybrednego psa. Każdy właściciel powinien spróbować tej sztuczki
  5. Zostawił owczarka niemieckiego w hotelu dla psów. 2 tygodnie później wydarzyła się okropna rzecz
  6. Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystów

Źródło: instagram

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł