Biedronka Sklep
Źródło: EASTNEWS/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Biedronka ma dla klientów słodki prezent za zakup karm dla zwierząt. Oferta wkrótce się kończy

2 Października 2020

Biedronka ruszyła z wielkimi promocjami z okazji Światowego Dnia Zwierząt, który obchodzony jest 4 października. Specjalnie z tej okazji można kupić karmy dla psów i kotów w super cenach. Przy zakupie produktów z promocji za określoną cenę można odebrać wspaniałe podarunki! Jakie? Miłośnicy zwierząt na pewno będą bardzo z nich zadowoleni!

Sieć sklepów Biedronka świętuje Światowy Dzień Zwierząt 2020. Kalendarzowo celebrujemy go 4 października, ale promocje w sklepach zaczęły się sporo wcześniej. Od 1 października br. w Biedronce taniej możemy dostać produkty marek Whiskas i Pedigree. A do tego za wydane min. 20 złotych klienci wrócą do domu nie tylko z karmą, ale i pięknym prezentem w postaci słodkich kapci z motywem zwierzęcym! Kapcie w kota, a może kapcie w psa? Zobaczcie, jakie produkty należy kupić w promocji, aby je otrzymać.

Pitbull odmawia pójścia spać. Wtedy właściciel robi jedną rzecz, która zawsze działa, można się rozpłynąćPitbull odmawia pójścia spać. Wtedy właściciel robi jedną rzecz, która zawsze działa, można się rozpłynąćCzytaj dalej

Biedronka - promocja na karmę dla psów i kotów

Światowy Dzień Zwierząt 2020 w sieci sklepów Biedronka. Na półkach znajdziemy wiele produktów w promocji, zarówno dla psa jak i kota. Właściciele psów dostaną: przysmaki Pedigree Schmackos, 86 g za 5,49 zł, przysmaki Pedigree Biscrok, 500 g za 7,99 zł, przysmaki Ranchos za 7,99 zł, przysmaki Pedigree good Chew, 58 g za 6,99 zł, mega pakę przysmaków Pedigree, 3-pak za 8,99 zł. Miłośnicy kotów na półkach znajdą produkty Whiskas. Co dokładnie? Karma dla kota w saszetkach Whiskas, 12x85 g za 12,99 zł, sucha karma Whiskas, 2,8 kg + 1 kg gratis za 27,99 zł, przysmaki Whiskas, 40 g/50 g/60 g za 3,49 zł za opakowanie.

Sieć sklepów informuje, że produkty można dostać wyłącznie w wybranych sklepach. Jeśli klient kupi ww. rzeczy za min. 20 zł otrzyma kapcie gratis! Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

DZISIAJ GRZEJE:1. Złapała się za głowę, gdy odkryła, co jej kot robi w nocy. Musiała natychmiast działać
2. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
3. Sceny jak z filmu akcji. Rekin zaatakował mężczyznę, nie do wiary co zrobiła ciężarna żona

Promocje w Biedronce

Promocje w sieci sklepów Biedronka nie dotyczą tylko właścicieli zwierząt. Jeśli macie ochotę możecie jakiś produkt podarować schronisku czy fundacji, gdzie mieszkają zwierzęta. Pomóc psom i kotom można również za pośrednictwem różnych stron internetowych, gdzie organizowane są zbiórki. Ostatnio informowaliśmy Was o kocie znalezionym na środku drogi. Wciąż można mu pomóc - KLIKAJĄC TU. Każda złotówka się liczy.

Turyści robili lwom zdjęcia, szybko pożałowali. Wideo ku przestrodze, mogło się skończyć dużo gorzejTuryści robili lwom zdjęcia, szybko pożałowali. Wideo ku przestrodze, mogło się skończyć dużo gorzejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?
  2. Czy pies może jeść owoce? Lista owoców, które nie szkodzą psu
  3. Szczeniaczki utknęły w głębokiej studni. W środku była ogromna, jadowita kobra
  4. Złapała się za głowę, gdy odkryła, co jej kot robi w nocy. Musiała natychmiast działać
  5. Sceny jak z filmu akcji. Rekin zaatakował mężczyznę, nie do wiary co zrobiła ciężarna żona
  6. 1 listopada będzie zakaz przemieszczania się? Jest odpowiedź Rządu. Wszystko jasne

Źródło: biedronka.pl

Następny artykuł